Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

A barátom tett ket kijelentést ami rosszul esett.


1 volt egy szitu,amiben nekem volt egy ötletem .A baratja elott es elottem Mondta: a barátnőm is a magahoz való eszével. Nekem ez kicsit olyan volt mintha lehülyézett volna.


2.Azt mondta hogy az egyik haverja,hogy megváltozott amióta a barátnőjével van. Aztán feltette a kerdest,hogy vajon ő is olyan hülye lett amióta velem van?


Kicsit olyan furan Jött ki a dolog.


2013. dec. 10. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ne reagáld túl :D
2013. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D istenem.Csak egy nő képes ilyenen gondolkozni.
2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát na, tényleg nem lehetsz túl okos
2013. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2. elég jó poén. :D Vígjátékba tökéletes lenne.

Amúgy meg hülyeség ezen rágódnod.

2013. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is elég lelkis vagyok de nem kell ezt nagyon komolyan venni. Esetleg kérdezz rá,beszéld meg vele.
2013. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

"a magához való ész" nem feltétlenül degradáló... attól függ, h használják, mikor, mire, milyen mimikával, stb

A második kérdést sokszor felteszik maguknak a ffiak, ha azt látják a törzs vmely tagján, h meghülyítette egy nő.

2013. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos reptoid.
2013. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!