Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szakításra felkészülni?

Figyelt kérdés
már 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, minden nap eegyütt voltunk, az utosó héten közölte hogy akar egy kis szabadságot, egy hétre rá közölte hogy vége... az utolsó héten sejtettem hogy mi lesz... de ha mégegyszer ez lenne hogyan tudnék rá felkészülni? ez sok idő lesz míg elfelejtem, de ha megint így alakulna hogyan lehet erre felkészülni?
2013. dec. 10. 17:35
 1/4 Zakathol ***** válasza:
Nem lehet rá felkészülni.
2013. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

arra sztem nem lehet.

ha készülsz is rá;fáj nagyon.

2013. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egyféleképpen. Soha nem mélyedsz bele egyetlen kapcsolatodba sem, vagyis nem leszel párfüggő, és legfőképpen nem leszel szerelmes. Sokkal könnyebb így kezelni bármilyen konfliktust, esetleges szakítást, és könnyebben túllépsz rajta a következő csajhoz...
2013. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra fel tudsz készülni, hogy levágod a kezed? Na ugye, a szakításra se lehet!
2013. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!