Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belépett a facebookomba, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belépett a facebookomba, ez ok lenne a szakításra?

Figyelt kérdés
A barátom belépett a facebookomba, majd letiltotta egy ismerősömet. Akit letiltott, ezer éve ismerem, egy időben tetszett is, de mindig csak barátok voltunk, most is azok vagyunk, és nem is érdekel a srác. Észrevettem a tevékenységnaplóban a tiltást, visszajelöltem, mert senki ne nyúljon bele a dolgaimba. A barátom amúgy is nagyon féltékeny, ebből pedig azt szűrte le, hogy akarok valamit a csávótól, pedig nem. Mit tegyek? Semmi rosszat nem csináltam, és mégis azt mondogatja, hogy ha még1x előfordul ilyen, akkor vége.
2013. jún. 22. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
az alkotmány KÖTELESSÉGED karóba is húzni őt
2013. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ki kellett volna rúgnod.Azért ez elég nagy pofátlanság és undorító dolog volt.
2013. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szép dolog tőle, bizalmatlan veled, meg kéne ezt beszélnetek, mert így nincs értelme. Mi lesz később, magánnyomozóval fog figyeltetni, hogy nem-e kúrsz félre?
2013. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mert tenni, akkor szerintem beszéld meg vele a dolgot, és ha nem kér bocsánatot, nem ígéri meg, hogy többé ilyet nem tesz, akkor mindenképpen szakíts vele. Egy fiúra, aki ilyen veled, nem érdemes pazarolni az idődet.
2013. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egyre durvább lesz :D én is ilyen voltam. 21 f. el is csesztem az egészet.
2013. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A barátod bizonyára nem teljesít valami jól ebben a párkapcsolatban. Féltékeny,mert tudja hogy ő maga nem túl jelentős. Adj neki még egy esélyt, és beszélj vele. Várj egy kicsit, ha még mindig ilyen, gyerekes dolgokat csinál, meg sokat féltékenykedik, akkor hagyd ott, vagy adj neki valami valós alapot erre. Hadd örüljön a vészmadár.
2013. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy talán hagyni kellett volna a francba? Vagy tényleg szakíts ha neked az a gyerek ennyivel fontosabb mint a palid...
2013. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátnőm volt, aki nagyon féltékeny volt. Az jutott eszembe, hogy elkezdem parodizálni. Ha ment valahova az utcára egyedül, akkor egyből rinyáltam halál komoly fejjel, hogy úristen nem mehetsz ki egyedül mi van ha rád néz egy fiú. Meg ilyesmik. Egy idő után aztán leesett neki, hogy őt cikizem és hogy ezt nem lehet elviselni. Abbahagyta.
2013. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szakíts vele, mondjuk megint az a nyomorult facebook...:D
2013. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám tolerálni ha valaki a magánéletembe turkálna beleszólna. Az is zavaró ha az üzeneteimet olvasgatja nemhogy még letilt valakit. Beteges.
2013. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!