Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelem nem múlik el párnap alatt?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,Bocsánat,hogy megint kiirok ilyen kérdést,de nekem ez nagyon fontos! 10 hónapja van egy barátom,ő örülten szerelmes belém,vasárnap még beszéltünk,de amit szombaton művelt vele,úgy hogy megvert,így betelt a pohár, Így öngyilkos lett komába van,elméletileg ma felkelt,arra vagyok kíváncsi,hogy vajon gondol rám? szeret engem.. csak ez érdekel! nem bírom kí,persze mindenki engem okol,hogy szét fognak verni engem stb..alig bírom ki,hogy ne mennyek be hozzá,de nem mehetek,mert a családja nekem jön.(Hiányzik nekem) :(

2013. dec. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elég zavaros. Amúgy elvben nem múlik el ja.
2013. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért vert meg? Miért okol téged a család?


A szerelem pár nap alatt nem múlik el, de hogy mi van a kómás szerelmesekkel, azt nem tudom.

2013. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hányinger, sajnálat, a másik hibáztatása, pfújjj.

És te még szereted?

Inkább be kéne dugni egy elmegyógyintézetbe.

Már bocs de nem vagy 100-as ha vele maradsz.

Persze ilyenkor mindig azt hibáztatják akire azt mondták h a párja volt és miatta.

2013. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de az összes barátja is,hogy ne keressem stb,a családja meg olyanokat mond rám nagyon fáj..hogy ne keressem őt soha sem.

Ő Vajon fog??

2013. dec. 10. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, fog keresni őidegbetegsége és még párszor jól megver úgy, hogy végül te fogsz kórházba kerülni. Sok szerencsét!
2013. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
öngyilkos lett..akkor már meghalt volna...öngyilkos akart lenni:) am meg milyen család nem magyar igaz??
2013. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitalálom, rajok, igaz?
2013. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!