Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a lányotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a lányotok szerelmes lenne a párotokba?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves két és fél hónapja van egy új élettársam,aki 10 évvel fiatalabb nálam.A lányom bevallotta,hogy szerelmes lett bele.Ti mit csinálnátok?

Adjatok tanácsot!Előre is köszönöm



#szerelmes #páromba.mit tegyek?
2013. dec. 10. 21:02
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Hogy néz ki a lányod? Én egy kis gruppent ajánlanék. Ha most kihagyod nem biztos hogy lesz rá újra lehetőséged.Szóval ami belefér...
2013. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jó sok komolytalan ember van itt úgy látom. Én is azt gondolom,hogy a párodnak kell leülnie beszélgetni erről a lányoddal és tudatosítania kell benne,hogy esélytelen a dolog. Nagyszerű anya lehetsz ha ennyire jó a viszonyod a lányoddal,hogy őszintén el merte mondani ezt neked.Remélem megoldódik a gondotok.
2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szegény lány, szerintem elég kellemetlenül fogja érinteni ez a beszélgetés.. nem hiszem, hogy képes lenne utána a pasid szemébe nézni. A lányod bizalmasan Neked mondta, hogy szerelmes lett a párodba, erre pont őt küldöd, hogy beszéljen vele :S
2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21:33 nem Neil Patrick Harrisra hanem a filmbeli barney-ra gondolok

Amúgy elég baj hogy a lányodnak 14 évvel idősebb hapsi kell.Meg kéne nevelni kicsit.

2013. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A 23-nak igaza van. A lányod bizalmasan elmondta neked ezt és te a párodat küldöd oda. Inkább neked kellett volna meg értetni vele, hogy ez csak plátói és a partnered nem érdeklődik iránta, különben is korban sem egymáshoz valóak. Szóval ez anyaként a te feladatod lett volna. És lehet hogy ezek után nem fog veled ilyeneket megbeszélni. Gondolj csak bele, milyen érzés lehet a lányodnak, hogy úgy mondd "elárultad" és hogy a partnered elmondja neki a dolgokat. Kicsit az ő helyzetébe is bele gondolhattál volna. Szerintem ez csak max akkor lett volna jó döntés ha nem tervezel hosszú kapcsolatot a partnereddel.
2013. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Párod helyébe titokban megfújatnám a 15éves kiscsajt :D
2013. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mekkora lenne már amikor a lánya suliban van az anyjával kefélne de amikor a lány otthon van az anyja meg nincs a lányt sunázná XD
2013. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nekem mondta el,de vele is éreztette :(
2013. dec. 12. 21:40
 29/29 QueenRavenna ***** válasza:
Hogy éreztette? Erre a pasi mit reagált?
2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!