Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy olyan pasin, aki "soha nem volt az enyém"?

Figyelt kérdés

Nincs közöttünk semmi, soha nem is volt, egy darabig azt hittem, hogy ő is kölcsönösen vonzódik hozzám, de 3 hónap alatt semmit sem lépett, így gondolom nincs nála esélyem.


Hétvégén egy buliban voltunk, ott ő eléggé nagyképűen viselkedett, kb. mintha a s.ggéből rázott volna ki.

Előtte mindig kedves volt, és aranyos. Nem értettem ezt a helyzetet, és a szemére vetettem. Bár ő bocsánatot kért ez miatt, és beszélgettünk még utána, a csajozásairól mesélt csak.

A beszélgetés alatt többször utalt arra, hogy netán bejön-e ő nekem, én ezek után hárítottam, viszont szerintem levágta a szituációt, hisz ha nem érdekelne, akkor nem érdekelt volna az sem, hogy ő, hogyan viselkedett velem.


Az a baj, hogy én teljesen belezúgtam, és így, hogy nem volt köztünk soha semmi, nehezebb tovább lépni ezen mint egy kapcsolaton, mert ott ha vége, akkor tisztázzuk.

De itt nincs mit tisztázni, legalábbis az ő részéről.


22/L


2013. dec. 10. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Légy erős.
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát erre a választ én is szeretném meg tudni... Hasonló cipőben járok.
2013. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag te hárítottál. Szóval honnan veszed h ha te nem keresnéd meg őt akkor semmi se lehetne?
2013. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert 3 hónapig egyértelmű jeleket adtam neki és nem lépett erre semmit.
2013. dec. 10. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Nade miután lépett feléd, utána utasítottad el?
2013. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem lépett felém, talán nem jól fogalmaztam meg.


Beszélgettünk, és akkor kérdezte, hogy féltékeny vagyok e, ha más csajjal látom, stb...és erre én azt feleltem, hogy nem, ne értse félre, nem akarok tőle semmit.


Azért mondtam ezt, mert előtte taglalta, hogy melyik csajt, hogy d.gott meg.

Mivel tudtam, hogy ez a beszélgetés után, már valószínűleg nem lesz ebből sem kapcsolat (mert akkor nem részletezte volna a csajozási szokásait), azt mondtam, hogy nem érdekel engem.

2013. dec. 10. 21:53
 7/12 ASOT ***** válasza:

Volt egy lány és volt egy fiú, és a lány elindult az álmok útján, Volt egy fiú és volt egy lány...A lány még most is várja talán....Elindult a lány az álmok útján elhitte az álmok furcsa hangját, s ez reményt táplált beléééé....


volt egy fiú és volt egy lány, de a lánynak a fiút felednie kellet már, és a lány ezután elindult az álmok útján...és remélte, reméli, hogy az életben még megtalálja azt a szerelmet amire vágyik...

szerelem...ugye eljössz méég ugye eljössz mééég, ha hallod majd ha szól a dámdüdámm dám dám dám dám dámdüdámm...


Majd a lány meghallotta a dámdüdámmot és már nem álmokkal indult el útjára hanem , józanul életerővel, lessarva minden egyebet, úgy döntve csak neki legyen, jó hogy elérje céljait és boldog lehessen, ugye eljössz mééég? Ha tesz is érte a lány eljöhet még, és eljöhet mééég ha akarja is még....


majd úgy döntött , hogy kéne tennie valami nagyon hasznosat, elmenthát így vásárolni, shoppingolni emberek közé, flörtölgetni elkezdett mosolyogni , csinosan öltözködni elment hát fodrászhoz is, majd végül vett egy üveg jó erős vodkát és Hazafelé az úton ugrándozvaaaaaa énekelllniiii kezdett!!!

Hull a hó és hózik zik zik az én pinám is fázik zik zik, hull a hó és hózik zik zik de a kedvem már is vidámabban izzik zik zik, hull a hó és hózik najóü ennyi :)

2013. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ASOT ezen sírtam :)
2013. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

egyértelmű jeleket adtál?

neked lehet, hogy egyértelmű, de neki teljesen semleges, tudod ő nem nő

2013. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindig kedves voltam vele, ha megláttam mosolyogtam rá, odamentem hozzá beszélgetni, stb.
2013. dec. 11. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!