Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy olyan pasin, aki "soha nem volt az enyém"?

Figyelt kérdés

Nincs közöttünk semmi, soha nem is volt, egy darabig azt hittem, hogy ő is kölcsönösen vonzódik hozzám, de 3 hónap alatt semmit sem lépett, így gondolom nincs nála esélyem.


Hétvégén egy buliban voltunk, ott ő eléggé nagyképűen viselkedett, kb. mintha a s.ggéből rázott volna ki.

Előtte mindig kedves volt, és aranyos. Nem értettem ezt a helyzetet, és a szemére vetettem. Bár ő bocsánatot kért ez miatt, és beszélgettünk még utána, a csajozásairól mesélt csak.

A beszélgetés alatt többször utalt arra, hogy netán bejön-e ő nekem, én ezek után hárítottam, viszont szerintem levágta a szituációt, hisz ha nem érdekelne, akkor nem érdekelt volna az sem, hogy ő, hogyan viselkedett velem.


Az a baj, hogy én teljesen belezúgtam, és így, hogy nem volt köztünk soha semmi, nehezebb tovább lépni ezen mint egy kapcsolaton, mert ott ha vége, akkor tisztázzuk.

De itt nincs mit tisztázni, legalábbis az ő részéről.


22/L


2013. dec. 10. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ez neked egyértelmű jel :-) Hát én ezeket mindig betudtam annak, hogy a csaj barátkozik és ennyi! De hogy tetszés jele? Nem! Hiszen ha valóban tetszenék erősebb jeleket sugározna vagy ha nem lépek semmit lépne ő már ha akar valamit és nem csak szórakozik velem! Barátnőim voltak-e már? Voltak! Mert akinek az ember valóban bejön az úgyse adja fel és ha töketlenkedek akkor lép és nem derogál egyértelműen megmondani, hogy TETSZEL...aztán belejöttem mint kiskutya az ugatásba és akkora arcom lett hogy nem férek be a kapun :-) Most már vágom, hogy mi a tényállás! Csajozási szokások? :-) Persze-persze...megfektetni egy lányt nem nagy tudomány ahhoz nem kell értelmezni semmilyen jelet...én is ilyenkor úgyszoktam, hogy iszogatunk a csajjal és megkérdezem, hogy lefekszik-e velem, mert eltudnék képzelni egy szexkapcsolatot..a csaj meg belemegy...de hogy tetszem-e mint férfi azt nem tudom! A mai napig sem! Azt tudom, hogy lefeküdt(ek) velem...a tetszés meg szerelem az a barátnőim részéről egyértelmű, mert mondták! Légy egyértelműbb! :-)
2013. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sok drum and bass-t kell hallgatnod :) nagyon sokat és folyamatosan
2013. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!