Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves vagyok szeretem a paromat, es babat szeretnek . De erettsegim sincs meg van vissza 1 evem kozepsulibol. Velemenyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 06:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted a gyerekeket menj inkább óvónőnek, ne potyogtass gyerekeket bele a világba, főleg ne 18 évesen. Mi a garancia, hogy pasid 1-2 év múlva is téged akar? Még TÚL fiatalok vagytok ehhez. Majd 6-10 év múlva!
2013. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan osztálytársam, aki terhesen érettségizett. DE fontos tudni, hogy akkor már évek óta együtt volt a barátjával, aki idősebb volt, és aki ugyanígy gyereket akart. Ja és aki tudta finanszírozni a bébiszittert és a megélhetésüket, mert a lány az első évben volt csak folyamatosan a babával, utána elment egyetemre, hogy neki is legyen némi esélye karriert csinálni.

Egyébként szuperül megoldották, de azt mondta, hogy nem biztos, hogy újra így csinálná, mert emberfeletti munka volt, főleg hogy közben jött persze a kistesó is. De azért egyszerűbb úgy diplomázni, hogy az embernek közben nem azon jár az agya, hogy vajon nem ment-e fel a beteg gyerek láza és hasonlók.

2013. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ovononek tanulok.. Es eleg jo korulmenyek kozott elunk a szuleiel;)
2013. dec. 11. 11:25
 14/15 A kérdező kommentje:
szüleimmel*
2013. dec. 11. 15:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem a szüleidnek kell eltartani. Úgyhogy erre ne vágj fel, mert baromi visszatetsző. Majd a zsebpénz mellé kérsz pelenkapénzt is ? Nem nevetséges tényleg. :-)
2013. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!