Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek primitív dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek primitív dolog gyűlölni az exedet?

Figyelt kérdés
Nektek maradt vissza valamiféle szeretet? Ha igen az nem azt jelenti, hogy még nem léptetek túl rajta maximálisan? Rossz dolog, ha valaki ki nem állhatja azok után hogy évekig megalázta, csalta ez az ex stb?Csak nem volt elég ereje kilépni belőle időben, mert ennek köszönhetően az önbizalma, önértékelése zéró volt? Az egyik ismerősöm szerint ez primitív dolog, hogy gűlölöm azt, akit régen nagyon szerettem...de hát végülis lakva ismerjük meg az embert, lehet hogy valaki nem szerethető

2013. dec. 11. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem utálom az exemet, bár békében váltunk el. Megbeszéltük, hogy rég elmúlt már minden, nincs miért pazarolni a másik idejét.

Szerelmes sosem voltam belé igazán, a kezdeti fellángolás pedig hamar elmúlt...

De nincs semmi ok, amiét utálkoznom kéne.

2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonló a tízeshez. Azokat az exeimet utálom akik hülyére vettek kihasználtak megaláztak és elhagytak. Gyerekes vagy sem őket igenis meg tudnám fojtani egy kanál vízben. Aki megcsalt az nekem nem ember többé. Mint ilyen nemhogy tiszteletet nem érdemel hanem jó alapos és méltó büntetést.

Annak meg aki azt mondja hogy ennek mi vagyunk az okai, és a rossz emberismeret üzenném, hogy próbáljon meg kiismerni valakit mielőtt összejönne vele! Egy élet is kevés hozzá! Főleg egy piszok színészi képességekkel megáldott illetőt aki simán kamuzik akár évekig!


Akikkel csak simán tönkrement a kapcsolat, vagy én voltam a hibás irántuk inkább tiszta, mély szeretet érzek a szívem mélyén.

2013. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!