Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél mennyire kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire kellemetlen dolog ha a pasijuk nem képes őket kielégíteni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most arra, ha a srác idő előtt elmegy... utána csak nyelv és az ujjak maradnak... Vagy éppenséggel ha még néha kielégíti de rosszabb napokon hamar el megy. Mennyire érinti rosszul a nőket? Mert a férfiakat biztos frusztrálja eléggé...
2013. dec. 9. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy kettőn áll a vásár. Van, mikor a lányt szinte lehetetlen kielégíteni, mert a kis buksija mondjuk a befizethetetlen csekkekkel van elfoglalva íppeg. Ezek a hétköznapi élettel járnak, semennyire nem különlegesek.
2013. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kellemetlen. :(

És sajnos olyan férfiba botlottam bele legutóbb, aki nem is törekedett arra, hogy én is kielégüljek, miután pár perc alatt elsült kifeküdt mellém, mint egy rongy, és még megkérdezte tőlem, hogy "jó volt?" -.-.

2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gyakori az ilyen pasi aki hamar elsül?
2013. dec. 9. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem néha jobban bejön,ha a párom nyelv/ujj párost alkalmaz :)

Néha, ha rég voltunk együtt pl akkor idegesítő, ha elmegy hamar, de megértem :)

22N

2013. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a nőket nem könnyű kielégíteni, legalábbis sokkal tovább bírják, mint mi. Az már más kérdés, hogy hány olyan nő van, aki még soha nem élt át orgazmust, szerintem nagyon sokaknak nem sikerült, de ez nem kizárólag a férfiak hibája.
2013. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De nem is ez a lényeg, hogy gyakoriak az ilyen férfiak, hanem az, hogy már számtalan együttlét után sem bírja visszatartani, hogy hosszabb legyen az aktus és én is kielégüljek. :( Ez elég fárasztó tud lenni, hogy miután hamar elmegy én még ott vagyok kiéhezve az orgazmusra és nem tesz érte semmit.
2013. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd ki a szád, és mondd meg neki, hogy mi a probléma.
2013. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7.

Vállat vont és azt mondta "nem tudtam mit csinálni".

Ennyit erről.

2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagy próbálj változtatni valamit a helyzeten, vagy szakíts vele.
2013. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáltam változtatni, próbáltam úgy mozogni, hogy hátha tovább tart, lassítani, megállni (ha én voltam felül) stb., de egyébként már szakítottam, ez pár hónappal ezelőtt volt.
2013. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!