Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedés másokkal párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés másokkal párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, nagyon boldog vagyok vele, mert 2 éve már nem volt senkim. Most viszont, mintha "törvényszerű lenne", 2 srác is megtalált facebookon, ismerkedési szándékkal.(Párommal közös megegyezés alapján nem raktuk ki hogy kapcsolatban vagyunk.) És bár még csak a beszélgetés elején vagyok a fiúkkal,az egyik már most utalt arra hogy többet szeretne, azzal a kijelentéssel, hogy ha nem tudok főzni házasság szóba se jöhet közöttünk. Na jó tudom hogy poénnak szánta, de erre nem tudtam mit visszaírni. Hogy közöljem hogy bocs de van barátom? Mert értitek, én szívesen ismerkedek velük, de csak baráti alapon. De nem akarom azt se, hogy azt gondolják, ha barátja van akkor beszélgetni sem lehet vele. Ötletek, hogy mit írjak vissza, kulturált módon?

2013. dec. 11. 17:02
 1/6 Zakathol ***** válasza:

Miért, ha megmondod, hogy barátod van utána már nem szabad velük beszélned? Ha nem, akkor meg mi a kérdés?

Megmondod, hogy bocs de van barátom és folytatod a beszélgetést, ha meg nagyon fűznek elküldöd őket a vérbe. Ennyi.

2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tarnolf ***** válasza:
Mondd neki, hogy van barátod, de ettől függetlenül beszélgethettek. :)
2013. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ki lenne rakva,nem lenne ilyen,szerintem.
2013. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj meg neki annyit, hogy nem baj, ha ez kizáró ok, mert a barátod úgyis szakács, neki jó vagy így is. :)

Amúgy meg seperc alatt lekopnak, ha megtudják a létezését, csak vadászgatnak.

2013. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

Tarnolf válasza:


Mondd neki, hogy van barátod, de ettől függetlenül beszélgethettek. :)


ezt így, szó szerint.

ezután valszeg úgyis lecuppan majd.

2013. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális srác nem csak haverkodni akar lányokkal. Ha finomabb bókokra kedvesen reagálsz, akkor utána már merészebb bókokra is számíthatsz, majd arra, hogy mondja neked a srác, hogy tetszel neki.


Haverként igazából csak a régi barátaim csajait kezelem, de ebben az összeszokott csak párokból álló társaságban is a haverként kezelt csajok kapcsán is előjön játékosan a szexualitás. Pl. kaptam olyan masszázst haver csajtól, hogy szó szerint elcsurogtam.

2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!