Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasikból hiányzik a megértés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikból hiányzik a megértés?

Figyelt kérdés
Az a sztori, hogy ma egy nagyon rossz napom van, de tényleg!!!egy komoly szar nap.. Erre a pasim még megtetézi egy besértődéssel, egy igazán kicsi dolgon, pedig már hallotta a mai napra jutó sztorikat. Miért nem tudnak ilyenkor a pasik legyinteni, és annak a számlájára írni a nem tetsző dolgot, hogy egész egyszerűen rossz kedvem van, és rám hagyni az egészet..Miért kell még az a bizonyos utolsó csepp a pohárba??
2009. nov. 23. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért csinálják ugyanezt a lányok? Ha épp k*rva szar a kedvem "jajj, nem szeretsz már, brühühühü"...
2009. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen ám!Ha az én barátnőmnak gondja van, mellette állok, és próbálok neki segíteni, mindig támogatom mindenben.
2009. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem ilyen vagyok.. Én biztos vagyok magamban,és a párom szar napja miatt nem hiszem azt h vége a szerelemnek..
2009. nov. 23. 20:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második: akkor te egy nagyon megértő társ vagy
2009. nov. 23. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel csak arra akartam utalni, hogy ugyanezt csinálja némelyik lány... Egy rossz nap, és máris egy gonosz f*sz egoista ember vgyok..
2009. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor mind2 nemnél előfordul az ilyesmi..
2009. nov. 23. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Mért ne lennék megértő?egy kapcsolatnak nem az az alapja hogy együtt jóban rosszban?
2009. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Hehe, idealista vagy, utolsó hozzászóló. Az emberek addig szeretik a "kapcsolatot", amíg minden szép, és jó, egy kis vita, egy kis probléma, hujjujjujj... Menekülni kell, leszarni a másikat, keresek gyorsan egy jobbat!! Aztán mikor nála is kiderülnek a rossz dolgok, hujujujujuj, keresek egy másik embert. Fene a sok tenni nem akaró emberbe.
2009. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem írta, hogy egy másik kapcsolatba kell menekülni..Csak annyi van, hogy vannak esetek amikor nem ért meg a párom, pedig már mondtam neki, hogy ha megmondom h rossz napom van, vagy csak rossz kedvem,és valami nem tetszőt mondok akkor ne csináljon bolhából elefántot.. De hát nem megy neki..
2009. nov. 23. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló véleményét én is osztom.


Csak abból hiányzik, aki még éretlen egy valamire való párkapcsolatra, vagy nem igazán szeret téged a problémáiddal együtt. Lusta venni a fáradtságot esetleg, hogy beleképzelje magát a helyedbe, és megértse egy lány gondjait. Van olyan, aki ezt méltóságán alulinak tartja.

2009. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!