Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a lánynak kell kezdeményeznie a fiúnál? Hogyan kezdeményezzen? Lányok volt már olyan hogy nektek kellett kezdeményezni egy fiúnál?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 19:03
 1/8 Sinead ***** válasza:
48%
Ha akar valamit, kezdeményezzen, és ne legyen nyámnyila.
2013. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkinek se kell semmit!Ha szeretne valamit akkor kezdeményezzen.Amúgy meg felőlem napestig is álmodozhat...
2013. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
egy nö ne kezdeményezzen, de tény hogy nem vagyok már tini. Természetesen jeleket küldjön a nö de ne ö kezdeményezzen. Sajnos egyre több fiú ezt várja el aztán a lányok meg csodálkoznak miért nem ugy áll utána hozzájuk a fiú. A vadászösztön igenis meg van a mai férfiakban is.
2013. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha a fiú azt szereti ha a lány kezdeményez akkor a lány mit tegyen hogy ne lépje át a bizonyos határokat
2013. dec. 11. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
én naponta 3-4 csajt szólítok le utcán, de nagyon jól esik ha a csaj kezdeményez főleg ha jól csinálja
2013. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
es mi az amivel jol lehet kezdemenyezni ?
2013. dec. 11. 19:19
 7/8 Vazulnéni válasza:
A fiúk ilyen téren nyuszik :-). Nem nagyon akarják felválani az érzéseiket
2013. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen vol, 4 éves kapcsolat volt az eredményes, jó soka jártam utána az biztos, de meg is bántam később, idősebb fejjel..
2013. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!