Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk & lányok! Ti be szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk & lányok! Ti be szoktatok lépni a barátotok/barátnőtök Facebook profiljába?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mesélte, hogy ők be szoktak lépni a másik profiljába. Nekem egyszer volt olyan, hogy az egyik exem ezt akarta. Elküldtem melegebb éghajlatra, mert szerintem ez baromság.

Előre is köszi az értelmes válaszokat!

Megy értük a (y) jel! :)



2013. dec. 11. 19:07
1 2
 11/15 Költőnő? ***** válasza:

nekünk elvileg még volt, h egymás netbankjába is be kellett lépni olykor.

én úgy voltam vele, h ha kérte, beléptem, de mindig el is felejtettem a jelszavát.

szal én nem vagyok híve ennek csak úgy. Ha olyan van, persze, mert nincs benne semmi titkos, de csak úgy nézegetni én pl nem szeretem a másét.

2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom olyan nyilvánosan flörtöl ott egy csajjal, hogy ehhez a jelszot sem kell tudnom, hogy tudjak róla. ha mindenki figyelne a párjára mindent tudna róla magánszféra megsértése nélkül is
2013. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudjuk egymás jelszavait a férjemmel. Én be szoktam lépni fb profiljába de am leszarom. Csak az érdekel hogy tudjak azon keresztül is játszani a honfoglalón, miután az én kalandjaim elfogytak.


Ennyi.


Soha nem olvasom el az üzeneteit meg semmi ilyen. Ha pl megcsalna, akkor nem lenne annyira hülye, hogy fbn lebukhasson:) Szóval nem, nem ellenőrzés céljából lépek be, hanem játszani.


De ő is ugyanúgy nézheti ha akarja az enyémet, nincs mit titkolnom.


27/N

2013. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Satanael válasza:

NEM ! SOHA !


mindenkinek kell egy szféra az oké hogy tudnak mindent egymásról de akkor is ez most pl olyan hogy elkérnéd pasid bankártyájának jelszavát ö megadná


azután kedvedre kiváncsiságból lenyulnád párszor a kártyát aztán nézelödnél mennyi pénze van rajta

és lehet odaáig jutnál hogy egy két alkalommal le is nyulnál róla


ugyan így van facebookon is elkérik a jelszot hiába legjobb haverod vagy valami


azon találná mindenki magát megy a genyozás ezerrel meg a visszaélés


aztán csodálkozna mindenki h ártatlanul miért kap egy verést az utcán haverjátol ismeröstöl vagy idegentől :D


mindenki csináljon magának facet azt abba lépegessen ennyí :D


am tök jól tetted h exed elküldted a picsbe :D én ezt lájkolom :D :P

2013. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Satanael válasza:

meg azért idegesitő tud lenni ha nyomozzák az embert

magán dolog senkinek semmi köze hozzá ha törik ha szakad :)


bocsi hogy még egy kommentbe írtam csak nem engedte befejezni a firefox Üdv :)

2013. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!