Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ez jó ötlet karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez jó ötlet karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátom autó mániás így azon gondolkodtam valami ezzel kapcsolatos de mégis személyes ajándék kéne.. Arra jutottam rajzolok neki. Nyáron készült pár kép róla meg az autójáról és arról másolva rajzolnék valami hasonlót. Pontosabban őt a kocsijával. Igaz, hogy rég rajzoltam, így lesz benne egy kis kihívás, de szerintem menni fog mert amúgy jól rajzolok. A kérdés az, hogy ez szerintetek milyen? Ti örülnétek ilyesminek? Nem gagyi? Persze, kapna mellé mást, nem csak ez lenne.

Szerintetek?

20N, barátom 21F


2013. dec. 11. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs az az ajándék, aminek ne örülnék, ha teljesen szívből jön.
2013. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tokeletes mivel a te munkad en orulnek neki :-) 22F
2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
MAjd felrakja a hűtűre. Egyébként egy személyes ajándék többet ér mindennél Jó ötlet :)
2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a baratom szinten szereti az autokat, nekem is ugyes kezem van, rajzoltam neki. tudom hogy milyen autokat szeret es gyujt is parat.. en elofizettem neki egy autos magazinra, amiben makettek, otletek, kis alkatreszek vannak, smibol osszetud rakni egy olyan autot:)
2013. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, idén én is rajzolni fogok 2 szerettemnek, pedig nincs olyan jó kézügyességem ám! :D De egyáltalán nem gagyi ötlet, én pont azért választottam a rajzot, mert az olyan személyes, és látszik rajta, hogy sokat, órákat dolgoztál vele. :)

Még másik ötlet, hogy esetleg majd másik alkalomra, pl. szülinapra befizethetnéd egy versenyautópályára, hogy vezessen valami szuper járgányt! :)

2013. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hűtőre biztos nem mert A3-as méretű lesz :D


Köszönöm a válaszokat :)

2013. dec. 11. 21:36
 7/10 A kérdező kommentje:
4, 5 köszii :)
2013. dec. 11. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm gyönyörűen rajzol, én pedig autó, és motor b***zi vagyok. hogy a viharba ne örülnék ilyennek? tehát, magamból kiindulva,biztos ő is nagyon fog :D sokkal személyesebb, és kedvesebb gesztus, mint pl, egy új teló. tehát szerintem nagyon jó ötlet, és ha kész a rajz, légyszíves küldj róla nekem egy képet :) sok sikert!
2013. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mi lenne ha a lapot körbe égetnéd és irnál rá egy kis verset (pl: szobám csendes

Szivem zakatol,

S gondolok rád

Bárhol vagy hiányzol!)

És ez lenne a kisérő az ajándékhoz

2013. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat! ma neki is kezdek.. :)


8#, küldeni fogom ha kész lesz :) esetleg dobj egy üzit, ha kérhetlek, úgy csak nem felejtem el.. :)

2013. dec. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!