Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki utálja a pasimat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki utálja a pasimat. Akkor valami nincs rendben körülötte igaz?

Figyelt kérdés
Nem régen ismertem meg, és mesélték, hogy mindenki utálja. Meg kéne tudnom, vagy amig velem rendes addig nem érdemes?

2013. dec. 12. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is kiakadtam. Nyilván helyes pasi, meg hatalmas a bránere, meg minden, de szerinted miért utálja mindenki? Talán gyakran kefél félre. Ha így van, akkor miért teszi. Talán mert nem szeret. De legalább te sem szereted őt, így nem lesz gond, ha szakítotok, mert csak egy farok volt a seggedben.....
2013. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

nem egyszerű az ilyen helyzet, engem kb 10-en figyelmezetettek és próbáltak lebeszélni a srácról, csak én meg szerelmes voltam.:D nagyon is... aztán hinni akartam a srácnak, de azért észben tartottam a hallottakat is.

végül kiderült, hogy nem hiába nem bírják őt annyian.

de mindegy, így jártam,tanulság volt.

valószínűleg nem alaptalanul nem bírják a barátodat sem. légy résen...

2013. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9-es: Elég nagy különbség van köztem és az átlag mai fiatal között, maradjunk ennyiben :)
2013. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Harapós Sárkány


Ahogy sejtettem, egy magát különlegesnek tartó tini :)


Te el se tudsz képzelni egy olyan szituációt, hogy ismeretlenül két ember megismerkedik, és pár héten belül kapcsolat alakul ki közöttük?

A kapcsolatok többsége, de legalábbis elég jó része ugyanis így születik, de te egyből szánalmasozol.

Inkább te vagy szánalmas.

2013. dec. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bizony a kapcsolatok nagy része úgy kezdődik, hogy a két fél nem szereti egymást, sőt, sokszor még csak nem is passzolnak semmilyen szinten leszámítva a testiséget. Ez is mutatja, hogy hova tartunk. Egyre igénytelenebbek az emberek.
2013. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nehogymár ettől legyen valaki igénytelen!! Én pl társkeresőn ismerkedem és ha van köztünk 100 km nem fog leutazgatni hozzám x hónapig randizgatni hanem csak akkor ha kapcsolatba lépünk...

Ehhez pedig nem szükséges tudnom, hogy 10 évesen hány helyen törte el a lábát, mindössze alap adatokat hogy értékekben világnézetben gondolkodásban passzolunk-e illetve megvan-e a kölcsönös szimpátia.


Szerintem két ember nem úgy jön össze egymással, hogy mindent tudnak a másikról. Mire való a kapcsolat ha nem a másik megismerésére amire amugy megsúgom egy élet is kevés...

Én speciel nem a baráti körömből válogatom a partnereimet, tehát esélytelen hogy évek óta ismerjem amikor kapcsolatba lépünk.

2013. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!