Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy eltitkolta előlem?

Figyelt kérdés
A barátommal, még a kapcsolat elején beszélgettünk az előző kapcsolatainkról, hogy ki min van már túl. Ekkor azt mondta, hogy az exével nem történt semmi, csak csók, meg hogy utálja, nem is tartják a kapcsolatot, mivel szónélkül lelépett a lány. Most 3 év után, amikor kiderült, hogy annak ellenére, hogy utálja, mégis felköszönti a szülinapján... most újra felmerült a téma és elmondta, hogy a csókon kívül volt egy kis petting is. Ez eléggé rosszul esett, és amikor megkérdeztem, hogy ezt miért nem mondta el akkor, amikor elsőször beszéltünk ilyesmikről, azt válaszolta, hogy szerinte ez nem fért bele a kapcsolatunkba... Gondolom arra akart célozni, hogy félt, hogy emiatt meggondolom magam. Most viszont nem tudok megbízni benne, attól tartok, hogy még van valami, amit eltitkol. Pedig azt mondja,hogy mr nincs semmi.
2013. dec. 12. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nőből vagy. Túl komplikálod a dolgokat. Nem akart megbántani. Tudod ezt úgy hívják, hogy kegyes hazugság. Azaz inkább elhallgatás mint hazugság.

Ha nem bízol meg benne akkor szakíts.

2013. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
pont ezt élem át. én se tudok megbizni a barátomban. :S sajnos van ilyen és egyre több dolgot tudok meg róla, de nem tőle. tanácstalanságod megértem
2013. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mondjuk minek köszönti fel azt nemértem.
2013. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem mindent mondunk el, és nem hülyeségből! Rettentő sok olyan dolgot teszünk,gondolunk, ami nektek nőknek elfogadhatatlannak tűnik, vagy tisztán tudjuk, hogy megsértődtök ezért.


Az én párom nagyon nyitott és megértő, de nőből van. Tudom mi az ami rosszul esik neki, hiába mondja, hogy nem. Látom rajta. Ha olyasmi kerül szóba amiről tudom, hogy ilyen, akkor diszkréten hallgatok, és csak unszolásra mondom el. És nem egyszer volt, hogy azt mondtam: Ezt inkább hagyjuk, nem esne jól, és van annyi bölcsessége, hogy ilyenkor nem érdeklődik.

2013. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na pont ezért nem mondok el semmit a csajaimnak az eddigi magánéletemről.


Meg ez azért eléggé hülyeség, hogy 3 év után kezd elmenni az eszed neked is, mikor eddig megvoltatok. Főleg hogy olyan dolgon, amihez igazából totál semmi közöd.

2013. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Give me my gun!
2013. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor minek mondja el? Amúgy szerintem az alap, hogy őszinték vagyunk egymáshoz, vagy ha valamit nem akarunk elmondani (kegyes hazugság), akkor azt 3 év múlva sem tesszük.
2013. dec. 12. 13:37
 8/19 anonim ***** válasza:

kérdező

Deritesz, hogy neked legyen igazad

Azt a szót használtad, hogy "kiderült". És mikor rákérdeztél nem hazudott neked!


Nem beszélt, de kiderült. Rákérdeztél őszinte volt. És nem bizol benne? Eléggé forditva gondolkodsz, és túlkombinálsz...

2013. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én csak tudni akarom, hogy kivel vagyok együtt. :) És így, hogy folyamatosan ilyen dolgok derülnek ki róla, így elég nehéz megismerni. Eddig jól megvoltunk, de az utóbbi időkben már kevésbé, és ekkor derült ki, hogy felköszöntötte, meg az is, hogy nem csak csók volt. Én mér az elején is elfogadtam volna, ha őszinte. De így, hogy ennyi idő után tudom meg, míg én teljesen őszinte voltam vele, kicsit rosszul esik.
2013. dec. 12. 13:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindent elmond az elején nem lennétek együtt.

De minimum mindenre kiirnál ide egy kérdés, első körben rögtön azt, hogy miért köszönti fel szülinapján, az lenne a bajod...


Ezért nem éri meg ebbe belemenni, ezt minden férfi tudja :)

2013. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!