Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jogosan haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jogosan haragudtam meg a barátomra?

Figyelt kérdés

Mar evek ota egyutt vagyunk, o dolgozik, en vegzos vagyok. Szeptemberben szakitottunk, azzal a feltetellel bekult ki hogy akkor koltozzunk ossze, mert igy nem jo neki sem hogy alig latjuk egymast. Kerdeztem hogy eltart-e, azt mondta igen. Persze kozben dolgoznek en is legalabb diakmelot. De ebbol azota se lett semmi, en meg mar nagyon el akarok koltozni mert itthon nem latnak szivesen. Raadasul itt normalis munka sincs, ahol a baratom dolgozik abban a varosban tuti lenne jo munkahelyem, tobb a lehetoseg. Ragom a fulet de most meg "varjunk tavaszig", meg mar meg azt mondja megsem tart el... Komolyan nem tudom mar mit csinaljak, legszivesebben fognam magam es elkoltoznek akkor nelkule. Csak nem tudom hogy kezdjek bele...


A baratom egyebkent jol keres, meg ha nem dolgoznek egyaltalan akkor is siman ellennenk egy albiban... Meg nagyon sok penze belemegy abba hogy kocsizik a munkahelyre, ha ott lakna o is akkor az a penz megmaradna neki.


Tanacstalan vagyok, mit tehetnek?


2013. dec. 11. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, eredetileg ő akart összeköltözni, de meggondolta magát, plusz nem akar eltartani. Innentől az elég logikus, hogy az eredeti verzió felejtős, nem fog összejönni.

Mondjuk jelen helyzetben nem is lenne jó ötlet anyagilag tőle függni. Nyilván nem véletlen volt a szakításotok, jó eséllyel jelenleg a kapcsolatotok nem áll stabil, bombabiztos lábakon. Erre egyértelműen utal egyébként a visszatáncolása is. Úgyhogy most az a megoldás, hogy költözöl egyedül, aztán ha van stabil, fix jövedelmed, és a kapcsolatotok is megerősödött egy kicsit, akkor költöztök majd össze úgy, hogy mindketten akarjátok.

2013. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi az, h otthon nem látnak szivesen? akkor hol látnak szivesen, ha nem otthon? nincs vmi ronokod, akivel ezt meg tudod beszélni?
2013. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!