Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg a barátomra? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy ő hétköznap dolgozik, így van hogy csak hétvégén tudunk találkozni. Az elmúlt hetekben szombaton is dolgoznia kellett. Szombaton délelőtt dolgozott, délután meg elment a haverjaival sörözni (kikönyörögte, de hát mondom nem akarok házisárkány lenni, nem hisztizek hogy alig vagyunk együtt), éjfélkor jött át, aztán alvás. A vasárnapot együtt töltöttük, de hát nagyon gyorsan eltelt, mert 11-ig aludt, este 9-kor meg már aludni akart. Ma meg reggel kipattant az ágyból és már ment is haza, mert "otthoni teendői" vannak, fát kell vágni meg stb, mostazonnalderögtön. Kértem hogy maradjon még, ráér későbbi busszal hazamenni, sőt, akár kedden is, mielőtt megy munkába (nem kell a munkahelyen megszakadnia) de nem, ő megy mert sötétben nem tudja szétvágni a fát, stb stb. Mondom jó. Erre hazament és leült a számítógép elé és WOW-ozik... Mert jaj átfagyott és fel kell melegednie (de a sapkát, sálat, kesztyűt nem venné fel, pedig ott volt nála). Eltelt 1 óra, na kérdezem hogy nem vágod a fát, ha már ennyire siettél haza? Erre azt mondja hogy "majd elkezdi, de még fázik és hideg van, majd ha melegebb lesz az idő elkezdi".


És ez már nem az első eset. Mindig ezt csinálja. Pedig itt is tudna játszani ha akarna, annyi a különbség hogy az én gépem nem bírja a max grafikai beállításokat... Szóvátettem ezt neki is, de az a nagy válasza erre hogy "nem tartozok magyarázattal egy olyannak, aki semmit nem csinál egész nap". Jah, semmit, csak tanulok, végülis mindjárt vizsgaidőszak...


Ha délelőtt dolgozik, akkor van hogy hétköznap megpróbál bejönni kemény pár órára, de ha délután dolgozik akkor egyáltalán nem találkozunk egész héten. Én meg nem megyek át, mert kb 12 fok van a házukban, volt is már jópár szép felfázásom az átmenésekből, amit nem kívánok senkinek.


Komolyan, már nagyon elegem van, hogy mindig ez megy minden áldott télen.

Valahogy meg tudnám leckéztetni hogy észbe kapjon?


2013. dec. 9. 11:42
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

nem TE vagy neki az első.

Ennyi

2013. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj!

Minden fontosabb számára, mit te.

2013. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem megleckéztetni kell, hanem otthagyni. Nem szerelmes beléd. Ha az lenne, akkor foglalkozna veled, és minden szabadidejét megpróbálná veled tölteni. Semmibe sem vesz, ezért mondja azt, hogy "semmit nem csinálsz egész nap, ezért nem tartozik magyarázattal".


Tudom, most fog jönni az a válasz, hogy: "De amikor meg együtt vagyunk, akkor olyan kedves." Hát persze, hogy meg legyen a heti egy szex...

Ne áltasd magad, nem fog megváltozni, mert nem akar, nem fog érteni a megleckéztetésből, mert nem érdekled.


29/n

2013. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem tartozok magyarázattal egy olyannak, aki semmit nem csinál egész nap".


ezen én eléggé kiakadtam volna. én is tanultam, mikor összejöttem a barátommal, aki akkor már dolgozott, és soha nem vetette a szememre, sőt. mindig igyekezett megkönnyíteni a vizsgaidőszakom, csinált nekem kaját, és sosem szólt a rendetlenség miatt (tételek minden négyzetcentiméteren :D).


simán nem szeret téged eléggé, az utolsóval értek egyet. jó neki, hogy van kivel szexelni, meg összebújni, ha arra van éppen igénye, de azért a top 5-ös listáján nem vagy rajta.

2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek mindenkivel, igen nem szeret téged valószínűleg. Ha szeretne minden idejét veled szeretné tölteni, az én párom minden nap jött hozzám, munka után, pedig messzebb laktam mint ő, és úgy volt velem minden nap éjfélig, hogy hajnalba 3-kor kelt, egyszerűen haza se tudtam küldeni, most már összeköltöztünk és még most is frászt kap, ha azt mondom, hogy haza megyek 4 éjszakára a szüleimhez pl. Szóval nem hiszem, hogy nagyon fontos lennél neki. Én szakítanék vele a helyedben.
2013. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!