Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a mi generációnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mi generációnkban a lányok?

Figyelt kérdés

A mi generációnk alatt azokat értem, akik a kilencvenes évek környékén születtek. Az a furcsa, hogy úgy van együtt valakivel a többség, hogy tiszta szívéből nem is szereti.

Csak lát benne egy aranyos, kedves, megértő, hűséges srácot, és még ragozhatnám, engem mindig agyon dicsértek... te egy főnyeremény vagy!

Aztán x idő után jön a feketeleves: Bocsi, én már mást szeretek, elmúltak az érzések... Na de egyik napról a másikra??? Soha nem is voltak itt érzések kislány!


Biztos én vagyok a fa*z, hogy nem ismerem fel, hogy színjáték az egész, és ők csak kapcsolatfüggők. Kellemes időtöltésre jó vagyok, x hónapig vagy egy évig, addig se magányosak, aztán viszlát...


2013. dec. 12. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerd meg őket alaposabban, mielőtt összejössz velük.
2013. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem egyik napról a másikra, de nyilván nem akkor mondja, amikor elkezdi érezni, hogy múlik, hanem amikor már jól átgondolta, és biztos benne.

Meggondolatlanul nem lehet senkit se otthagyni szerintem.


Úgy van együtt valakivel a többség, hogy tiszta szívéből nem is szereti => attól még lehet odaadó a párkapcsolatban, és szerinted hány embernek adatott meg, hogy olyannal lehessen, akit valóban imád? És viszont?

Na, nem soknak.


18/L

2013. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Ők akkor ne kezdjenek kapcsolatba, hanem várjanak...
2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Osztom a véleményedet 3.

Hát nehéz az élet :( de talán hamarosan rám talál az igaz szerelem...

2013. dec. 12. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Jó, és akinek sose sikerül, az 30 éves koráig várjon?

Nem mindenki szemétségből kezd bele, hanem mert reménykedik, hogy megszereti vagy valami.

2013. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan belemennek mindkét nemből a "nincs jobb akkor ez is jó" párkapcsolatba mert félnek az egyedülléttől. A másik oldalról nem látod, mert pasik között nem keresgélsz, de ez általános jelenség. Az is történhetett, hogy azért választott téged, mert nem hitte, hogy létezhet nálad jobb, holott őneki egy két tulajdonságra még lett volna igénye. És amikor mégis meglátta azt, akinek a létezésében nem hitt, akkor hirtelen szerelembe esett. És még arra is tudnék tippelni, hogy egyáltalán nem volt neki ideál képe, és csak azt hitte, hogy beléd szerelmes. Akkor jött rá, hogy nem, amikor tényleg szerelmes lett valakibe.


Mindezek persze akkor jöhetnek szóba, ha tényleg nem volt beléd szerelmes. De megtörténhet az is, hogy igazat mondott, tényleg elmúltak az érzései.

2013. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Inkább, minthogy átverjen valakit aki esetlen valóban szereti őt.
2013. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen 5-ös, várjon!

Én 36 vagyok és inkább egyedül minthogy csak úgy legyen valaki. Annak semmi értelme.

36 F

2013. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!