Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú az osztályomba akinek én nagyon tetszem, és ezt ki is mutatja ( többen is észrevették amúgy! Pl. : fogdos, 'olyan' dolgokat mondd nekem, úgy néz rám, hogy teljesen kivehető a tekintetéből :$ ) a többi lent!

Figyelt kérdés
Nekem ez a fiú nagyon sokat jelent, valahogy már a szerelemhez hasonlítanám ezt az érzést amit iránta érzek, és nagyon szeretem, de valahogy nem mer lépni, vagy nem tudom, teljesen tanácstalan vagyok ! Már több mint egy éve csinálja ezt, de ennél többet nem mer lépni... Nem tudom miért, pedig nem vagyok vele elutasító sem, sőt teljesen az ujjam köré tekerem őt ;) Mit kellene tennem ? Lépjek én,az nem gáz ?? És mi van, ha csak szédít?? :((

2013. dec. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj Te!
2013. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tuti hogy szédít.

De azért járj vele. Legalább dugsz egy jót.

Amugy hány éves vagy?

2013. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vakondka ***** válasza:

Legalább kérdezd meg: "Tetszem neked?"

Aztán ha van esze akkor lépni fog.

2013. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16/L
2013. dec. 12. 19:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Már egyszer amikor ketten voltunk, megkérdeztem tőle, hogy milyen lányok jönnek be neki, és azt válaszolta rá, hogy olyanok mint én !! o__O De azóta nem lépett semmit, és én már unom, hogy nem csinál semmit! De az nem gáz, ha én lépek ??
2013. dec. 12. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ... lehet hogy más jön be neki, lehet nem nagyon akar osztálytárssal kikezdeni, mert fél hogy csalódás lesz belőle... Maradj vele kettesben, valahogy tereld rá a dologra a témát!:)

Bár ez a kérdés rám is vonatkozhatna, csak én a srác vagyok... Hm..:D

2013. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!