Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam? Van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam? Van egy srác az osztályomba aki gyakran rám nézz mosolyog szinte mindig ott van ahol én kínba érzi magát velem stb. és nem tudom h tetszek e neki mert (LENT FOLYTATOM)

Figyelt kérdés
ugye ő elég őszinte és barátnőm megkérdezte h "ki tetszik neki az osztályból" erre azt válaszolta hogy: most őszintén senki DE SZERINTETEK TETSZEK NEKI?
2013. máj. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is! :)

Csak nem tudja,hogy mondja meg ezt neked.

Lehet fél,hogy visszautasítanád.

2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én is meg mondjuk 1x tetszettem neki nekem is aztán már nem most meg ez van
2013. máj. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!