Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet úgy egy pasi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet úgy egy pasi, ha semmit nem tudok főzni? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hátrány ez? Se főzni,se sütni nem tudok. Anyukám,apukám jól főznek. Próbálkozok,de egyszerűen nem megy. Ha nekiállok krumplit pucolni,a héjak fele mindig a padlón landol,háromszor minimum megvágom közben az ujjam stb. Semmit az égvilágon nem tudok csinálni,addig terjed a tudományom,hogy a sajtot ilyen tekerős sajtreszelővel le tudom reszelni. A popcorn-t odaégetem,múltkor sült virslit akartam csinálni,az szénné égett,a zacskós leves az úgy nézett ki miután "megfőztem" hogy vízben valami felismerhetetlen,parányi dolgok lebegtek,a puding kifut,a tésztát múltkor fél óráig főztem,kemény maradt stb.

Szégyellem,hogy nem tudok főzni,pedig baromira igyekszem. A sütést már meg sem próbálom,a végén még felgyújtanám a konyhát. Nagyon reménytelen.

Szerintetek egy fiú elfogadhat így?



2013. dec. 12. 21:06
1 2
 1/12 Zakathol ***** válasza:
32%
"a tésztát múltkor fél óráig főztem,kemény maradt" - itt abbahagytam az olvasást.
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem kellenél.
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy a lényeg, nehogy te főzz neki! :D Jó lesz a pizza is. Amúgy nem hiszem, hogy ez olyan nagy feltétel lenne, meg mire eljutsz oda (bár azt nem írtad hány éves vagy), hogy feleség legyél, addigra meg is tanulhatod. Én se tudok főzni, eddig még nem panaszkodtak rám, sőt olyan barátom is volt, aki ő maga főzött! :D Szeretnék én is véglegesnek egy olyat, meg akkor neked is ezt kívánom! :)
2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze :) Mi általában együtt főzünk, mert én sem vagyok otthon a konyhában.
2013. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :D Engem nem nagyon érdekelne. Majd főzök én, bár csak tésztát tudok...
2013. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem olyan nagy feltétel :) Exemmel is úgy főztünk, hogy magyarázta nekem mit hogy kell és tanítgatott. Én is elcsesztem még a pudingot is de a sütijeim rohadt finomak szoktak lenni.
2013. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:

én nem szerettem.

de aztán egy exem mellett megjött a kedvem.

olyan jó ízűen falta a főztöm, h még kísérletezni is kedvem támadt.

2013. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem lenne nagy érvágás mivel nincsenek nagy igényeim ezen a téren. Igyekszem egészségesen kajálni és így is magamnak csinálom a kajáimat, ha nem tudsz főzni legalább ehetem továbbra is ezt anélkül, h meg kéne bántsalak, h bocsi, de nekem ez nem kell :D Pár dologra meg megtanítanálak simán :P

Szerintem biztos lesz aki elfogad így is. Főleg régi vágású családokból származó pasiknak nem kellenél emiatt, akiknél ez ciki dolog lenne a családban, h nem tudsz főzni.

2013. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyelek is meg... :D Bár csak féligmeddig szó szerint. :P Nincs semmi gond, nekem így is tetszenél, ha egyébként meg minden jó lenne veled. :) Főzni meg majd megtanulsz velem, ha van kedved segíteni. Tekintettel arra, hogy mások szerint is elég jól főzök, így nekem nem okoz gondot, hogy én csináljam.

25/F

2013. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy így nem fogsz kelleni senkinek, de nyugi szerintem ha van benned ambició akkor mire eljön az ideje megtanulod, próbáld meg anyukádat kifigyelni amikor ő főz, szerintem leginkább az időzítéseken próbálj csiszolni... :D

Remélem segíthettem, de örülnék ha elárulnád hány éves vagy?

2013. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!