Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a 2008-as év milyen volt párkapcsolatilag?

Figyelt kérdés

#november #október #2008. július
2013. dec. 12. 23:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne is kérdezd! Pont ez volt az az év, amikor minden megváltozott! Beteg lettem, sokáig kórházban voltam (4 hónapig), szívműtétem volt, felnyitották a koponyámat. Mindeközben nem tudtuk fizetni az albérletet, mert a tulaj el akarta adni a házat, így a nejem közben elköltözött Budapest mellől a világ végére 2 kisgyerekkel és a harmadikkal terhesen. Költözés után két hét múlva szült és én további egy hónap múlva kerültem haza. A 2 éves kocsinkat is el kellett adnia.


De! Ezek után, mivel otthon voltam leszázalékolva vagy másfél évet, párkapcsolatilag teljesen jól működött minden. Csak a GYES+családi pótlék+az én nyugdíjam nem sok mindenre volt elég :) Együtt voltam a gyerekekkel és nem számított az, hogy milyen nap van, mert egyformának tűnt. Azóta sem voltam annyit a családommal. Szóval a sok rossz mellett ez sokat segített, hogy átvészeljük ezt az időszakot.

2013. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Semmi,aztán kihagytam egy triciklit aztán semmi.

Szóval emlékezetes.

2013. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jó :) Úgy kezdődött, hogy szilveszterkor végre összejöttem azzal a sráccal, akivel már régóta kerülgettük egymást. Jó kapcsolat volt (legalábbis az első fele), majdnem öt évig voltunk együtt, tavaly szakítottunk.
2013. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13

Kitalálom, megcsaltad mi?

2013. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor voltam először szerelmes igazán, de csak plátói maradt a dolog.:)
2013. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kaptam egy kutyát :D

Megtörtént az első csók.

Aztán ennyi.

2013. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Akkor született meg a második szerelmünk gyümölcse ;)
2013. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ismerkedéssel, randizással telt. De nem alakult ki semmi...


Akkor még nem is ismertem azt a férfit aki már 3,5 éve velem van, és 2 éve házasok vagyunk.:)


27/N

2013. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#14 persze, ha egy párkapcsolatnak vége szakad, az csakis azért történik, mert a nő megcsalja a párját -.-
2013. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nekem a 2008-as évem nagyon jó volt a többihez viszonyítva. Viszont párkapcsolatilag nulla.
2013. dec. 13. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!