Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új életet kezdtünk a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új életet kezdtünk a barátnőmmel (7 éve együtt) de inni kezdett az új barátnőkkel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, Nyíregyháza mellől költöztünk idén a fővárosba új életet kezdeni. Otthon munka se nagyon volt, itt egy-egy nagy multi várt mindkettőnket. Az új pesti barátnőinél rendszeres a hétköznapi bulizás, meg a kötelező hétvégi lerészegedés. Inni mindig isznak, sőt még menő ha valaki másnaposan megy be dolgozni. Sajnos elkezdett ezekkel eljárni. Mert szerinte amúgy kiközösítenék és csak így lehet jó munkakapcsolatba és barátságba kerülni. Ma hajnalban is holtrészegen szedtem össze a céges karácsonyi bulijukról. A főnökeiket ez egyáltalán nem zavarja amúgy, ők mégrosszabbak.


Azt vágja a fejemhez hogy én maradi, unalmas vagyok amiért soha nem iszok, meg nem tudok bulizni.

Otthon soha nem ivott, sőt undorodott a pia ízétől bármilyen buliban is voltunk. A szülei is így ismerik, soha nem hinnék el hogy iszik. Sőt még lájkolgatják is a facebookon a képeit ahol tök részeg amúgy (csak ők nem látják, mert nem akarják). Múltkor még oda is írták az egyikhez hogy "Így tovább kislányom, igazi nagyvárosi nő lettél". Velük akartam beszélni erről, de annyira szemellenző van rajtuk hogy azt hinnék hazudok.


Próbáltam többször is beszélni vele, leülni, de úgy állít be engem mint egy besavanyodott öregembert, aki csak otthon kötöget ahelyett hogy járná a "sok lehetőséget", a sok pesti diszkót. Már csak az hiányzik hogy drogozni kezdjen. A fizetése elég magas, 250 ezer forint (az enyém "csak" 200 ezer) de elkölti az egészet bulizásra, így az én keresetemből élünk szinte ketten, össze-vissza spórolok. Ja amúgy minden nap étteremben esznek, mert szerinte "pesten nem szokás főzni, mindenki eljár enni". A szülei meg rám néznek ferde szemmel, hogy biztos én költöm el a pénzt. Szó volt múltkor hogy biztos elteszi takarékoskodni a fizetését és hogy ha így haladunk tovább simán összejön egy kis lakásra 2-3 év alatt. Ha tudnák hogy tök nullán vagyunk ... A nagyszülők meg amiatt aggódnak hogy nehogy én "lehúzzam őt" mert eddig ők kezelték a pénzügyeit (nagypapa bankár)


Most így mit tegyek? Oké, dobjam ki, stb. de szeretem és megoldást akarnék találni.



2013. dec. 13. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen egyszerű szabolcsi lány, akit beszippantott a nagy büdös pesti valóság. Igazából sajnálom szegényt, tipikus a viselkedése. Jobb esetben rájön, hogy ez nem pálya, rosszabb esetben meg szerepelni fog az éjjel nappal budapestben.
2013. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nézzétek meg ezt a filmet (lehetőleg együtt). Meglepő az aktualitása, pedig 51 éves film. Elég jól ábrázolja azt, ami várható egy ilyen helyzetben.


[link]

2013. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!