Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem azt tartom fontosnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem azt tartom fontosnak, hogy a barátom megfelelőnek tartson, hanem az h én magamnak megfeleljek. És ezen kiakad, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
neki most is tetszek, de én magamnak nem és mivel ezen változtatni akarok hisztizik

2013. dec. 13. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
azért ne szarj a szoba közepére, csak azért, hogy magadnak megfelelj
2013. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Ha nem tetszik neki vmi, menjen isten hírével!
2013. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt van hogy hülye. Fontosabb hogy te magad jól érezd a börödben mert akkor a hozzáállásod is jó lesza akpcsolatotokhoz és mindnehez. Buta ha ezt nem érti.
2013. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
jól teszed. magadnak kell megfelelned nem másnak.
2013. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a pasim azt mondaná, hogy piercinget akar tetetni az orrába, én is kiakadnék. Érted.

Gondolom nem olyan komoly a helyzet, ha te felcsatolod a hajad odaszól, hogy miért csatoltad fel a hajad.

2013. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mégis miről lenne szó ?


- ha arra gondolsz, hogy agyon akarod magad sminkelni akkor igaza van ... visszataszító a túl sok smink szebb és vonzóbb a természetes és mindenkiben meg lehet látni a szépet meg ha nem is olyan szép lány :)

- ha mindenfele piercingre, haj korom festésre gondolsz ugyan ez a helyzet

- szilikon dettó


-ha egészségesebb kaját akarsz enni, hogy le adj pár kilót vagy ha sportolni akarsz ugyan ezen célból akkor ok


-ha ruhadarabon akarsz változtatni akkor ok (amíg nem érzi a környezeted mintha állandóan divatbemutatón lenne a környezetedben vagyis amíg nem esel túlzásokba ) addig ok


-szerintem ezeket tartsd szem előtt ha ez neked nem felel meg akkor keress olyan barátot akik nem hasonló elveket vallanak mint én vagy a barátod


:) rémlem segítettem


25f

2013. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem is kiakadt mikor elkezdtem diétázni, hogy lefogyjak. Mondván aggódik értem. Mert eleinte rosszul voltam. De csak addig amíg hozzá nem szoktam a dologhoz.


Még az anyját is rám küldte...gusztustalan húzás volt. Megbocsátottam nagy nehezen, de sose felejtem el...


Magadnak akarj megfelelni. Ha nem tetszik neki, akkor nyitva az ajtó.


27/N

2013. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!