Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat elején a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat elején a szerelmesek mindig a szerelmükkel akarnak lenni?

Figyelt kérdés
Már kétszer voltam szerelmes,de mind a kettőnél az volt,hogy én már a kapcsolat elején is igényeltem a szabad teret,ezalatt nem bulizást meg ilyesmit értek,csak hogy pl ne minden nap aludjunk együtt,hanem legalább 1 vagy 2 napot külön,amikor filmezgethetek egyedül,olvashatok,ilyesmi. Ez gáz? A szerelmes ember nem ilyen? Egyik barátnőm mondta,hogy én nem is voltam belezúgva a barátomba,nem volt az a rózsaszín köd,mindezt azért,mert igényeltem ezt a min. heti 1 estét egyedül. Én nem így éltem meg,hogy nem is voltam belezúgva,hiszen minden nap kb. 8 órát voltunk együtt és azon a napon,mikor nem aludtunk együtt,akkor is találkoztunk. Csak én éreztem hogy azért külön is jó,mert csinálhatom azokat a dolgokat amiket szeretek és legalább volt alkalmunk hiányozni a másiknak. Ti mit gondoltok?

2013. dec. 13. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
többet is igénylek egyedül, szerelmesen is.
2013. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A külön töltött idő szerintem is kell. Bár én szívesen aludnék minden nap a barátommal, filmezgetni meg olvasni nem alvás közben szokás, ha befejeztem ezeket utána lehet együtt aludni. De ha úgy van, még 1-2 külön éjszaka sem lenne gáz.
2013. dec. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell szabadidő.
2013. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ÉS a szex?Azért az is fontos,neked nem???
2013. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem alvás közben szokás,csak...közös albérletben élünk. Reggel mindenki megy suliba,aztán délutántól együtt vagyunk éjszakáig, kb minden nap 8 órát (ezt most számoltam ki :D) és ebbe a 8 órába az alvás nincs benne! tehát 8 órát együtt vagyunk,aztán együtt is alszunk el,majd együtt kelünk és kezdődik újra az egész :) Hétvégente pedig hazajárunk és én akkor igénylem a külön létet hogy had legyek a saját kis kuckómba és csináljam amihez épp kedvem van:) Ja és másfél éve vagyunk együtt,ebből 1 éve már együtt lakunk hétköznap alérletben,tehát elég hamar összeköltöztünk. De szerintetek egy kapcsolat elején a szerelmesek nem igénylenek egy kis szabadidőt? 1 napot?
2013. dec. 13. 00:52
 7/14 anonim ***** válasza:
mindig
2013. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ebből a szövegkörnyezetből hogyan jutottál el odáig,hogy a szexre asszociálsz? semmi köze ahhoz. De a kérdésedre válaszolva,igen a szex is fontos,van is általában minden nap,olyan is előfordul,hogy naponta többször.
2013. dec. 13. 00:54
 9/14 A kérdező kommentje:
mindig? mindig mi? :D
2013. dec. 13. 00:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó néha egyedül.
2013. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!