Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hósszu és bonyolult story....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hósszu és bonyolult story. Sajnos ilyen az élet;de mit tegyek? ( egy elkesered ősszetőrt vki . )

Figyelt kérdés

elmesélem életem rővid fél évét és hogy hol tartok most :(....


14 éves fiú vagyok.Szerelmi tanácsadást kérnék. A story ott kezdődik hogy ugyebár most 8 as vagyok. Nemrég vagyok tú egy igen érdekes eseten. Ott kezdődik tavaly elkeztem járni egy lánnyal akki végülis nem is tetszet meg semmi csak ugy jóbarátok voltunk stb... Nem is kell mondanom hogy semmi se lett belőle, de az idő alatt tetszettem egy másik lánynak is aki akkor még nem tünt fel csak mint barát mert évfolyam társak vagyunk/voltunk. De ez eléggé megváltozott azóta. Azóta rájőttem milyen is valójában. És nem csak ugy tünt fel hogy tetszik csípem a képét meg hasonló mai dumák... Közben eltelt egy nyár felemésztettem magam az egésze és tők idegesen vártam a tanévet. Elég jóban voltunk mint még tavalyi évben de nekem ez nem volt elég. Elkeztem "flörtölgetni" vele meg stb. Végülis odáig fajut a dolog hogy nagyon beleszerettem és el akartam kezdeni vele járni. Mellesleg teljesen véletlen megtuttam előtte nap mielőtt megkérdeztem hogy tetszek neki. És hát tőbben ezért gondolták hogy el akarom kezdeni. Szóval elég rosszul jött ki. De végülis elkeztük nagyon örültem. Nem is kell mondanom pár nappal késöbb találkoztunk is, elég nehézskesen ment nemnagyon bírtam semmit csinálni azok közül amit elterveztem.De azért élveztem vele lenni. És akkor bumm. Másnap aztmonta ez igy nem meg neki és hogy maradjunk barátok.Elmontam neki hogy nem tudok/nem akarok a barátja lenni mert jóval tőbb lenne nekem. Így egy kis ideig nem beszéltünk. Utána megbeszéltük hogy legyünk barátok felejtsük el mert nem akarta hogy ezért ne beszéljünk... Igy most ez a helyzet. De utálom ezt így. Mert hát annyia szerelmes lettem és most hogy ha csak kicsit is de elkeztük mostmár nagy visszalépésnek érzem és nagyon sajnálom az egészet. Újra akarom kezdeni vele mert nagyon szeretem. Nemtudom hogy mondjam ezeket meg neki.


Mosthát nemtudom mit tegyek segitsetek kérlek akármilyen választ várok hogy előrébb jussak


kérlek olvassátok el :D


2009. nov. 24. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia. egyenlőre legyetek barátok, adj neki egy kis időt, ismerjétek jobban meg egymást, barátilag talizzatok néha, aztán hátha megmozdul a csajban valami. Ne blokkolj le amikor veled van, légy határozott "férfi". :) sok szerencsét
2009. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barátként járjatok el erre-arra a többi haverral,és ha akar alakulni valami,akkor fog is.Keresd a társaságát,had lássa,milyen jó fej vagy.
2009. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor engedd el ha ezt akarja!!
2009. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát azt nem nagyon szeretném és elég rossz lenne :(
2009. nov. 27. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Jaj te szegény;-( Brühühü;-( A 14 éves élettapasztalatoddal "nemrég vagy tú" mert "elkezté" járni valakivel, júj úgy sajnállak most...
2009. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kőszi -.-
2009. nov. 27. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Arra akartam utalni ezzel, hogy a az embernek 14 évesen még nincsen komoly kapcsolata. Tanulj inkább!

Mindennek eljön a maga ideje...

2009. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
A tapasztalt"nagyok megin" mert egy 14 éves fiu nem lehet szerelmes -.-" 17/f
2009. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

bocsi de azt had tudjam már én ... kőszi -.-"


ai azt illeti simán lepatintanám ezt az érzés de nem olyan egyszerü


a "tapasztalt nagyoknak" ezt kéne tudni

2009. nov. 27. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

az nem igaz h 14 éves gyereknek nem eleht komoly kapcsolata!!!

amúgy neked csak annyit tudok ajánlani, h várj!

velem is volt már hasonló...vártam a srácra, (ez kb 1 évvel ezelött volt) és most mégis együtt vagyunk...rájött h mégis szeret engem...

2009. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!