Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem, vagy csak vonzódás, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Végülis tök mindegy minek nevezzük, csak azért érdekel, mert amikor kérdezi valaki hogy "voltál már szerelmes?", akkor nem tudom mit válaszoljak. Minden eddigi barátommal kapcsolatban valami ilyesmit éreztem eddig, és most is ez van: testileg vonzódok hozzá, de a személyiségében vannak olyan dolgok amikről tudom, hogy nem leszek képes tolerálni hosszútávon. Ennek ellenére most azt érzem, hogy folyton vele akarok lenni és figyelmen kívül tudom hagyni ezeket az idegesítő dolgokat benne. Az hogy hiányzik-e elég ingadozó, van hogy nem hiányzik különösebben, máskor meg majd megőrülök, úgy hiányzik.
2013. dec. 14. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod
2013. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak rajongás múló fellángolás
2013. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!