Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme tovább erőlködnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább erőlködnöm?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 5 év van közöttünk, ő 16 éves de nagyon tetszik külsőre és belsőre is, sokkal érettebb mint egy 16 éves.Már írta többször is hogy ő is kedvel engem meg én is tetszem neki. Napi 12 órát beszélünk már 3 hónapja és néha szóba jön a "kapcsolat" téma. Már rengetegszer mondtam neki azt hogy én nem akarom hogy a tanulás rovására menjen ez neki, hogyha csak barátságot akar tőlem vagy ilyesmi akkor hazudja azt hogy pasija van és nyugodtan koptasson le, de ő ilyenkor mindig lehülyéz meg hogy nem fog lekoptatni stb.. Még nem találkoztunk, de már írta hogy nagyon megszeretett mint embert. Érzem rajta hogy valamiért tartózkodik, ezért a múltkor leírtam neki hogy szerintem ő fél ettől az egésztől mert tudja hogy ebből nem holmi komolytalan kapcsolat lenne és neki még nem volt komolyabb kapcsolata..Azt mondta hogy teljesen igazam van. Meg néha idegesít hogy "lájkolgatja" a sok díszb..zi képét meg ha néha ráírok csak ilyen egyszavas válaszokat ad. Most ott tartok hogy le akarom neki írni hogy ne erőltessük ezt tovább, de tudom hogy ez neki nagyon rosszul jönne, nagyon sírna ezért. Remélem kapok értelmes választ ha már ide jutottam hogy innen kérek tanácsot :D
2013. dec. 14. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul az internetről ismered. Szerintem ha már interneten ismerkedsz kár sokáig húzni az időt a személyes találkozáshoz, mert annál nagyobb csalódás lesz akkor, ha a valóságban nem tetszetek egymásnak. Napi 12 óra? Akkor már egymás légterében is eltölthetnétek azt az időt.
2013. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kilométerre ez mennyit jelent? Mert gondolom, hogy nem a szomszédban lakik.
2013. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én már pár hét után akartam vele találkozni, de vele nem akarok önző lenni mert tudom hogy nincs sok szabad ideje, mivel kollégista és sokat is kell tanulnia. Nem kérhetem tőle hogy azt a kis idejét is szánja rám. De nem akarom megbántatni, hogy szomorú legyen mert tudom hogyha koptatom akkor az lesz, pláne szülinapja előtt 1 nappal nem akarom.
2013. dec. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!