Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapolatokró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapolatokról? Van értelme?

Figyelt kérdés
Külföldre ment dolgozni és 2 havonta tud haza jönni 1-2 hétre. Azért nem mentem vele mert most fogok érettségizni.

2013. dec. 6. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kemény dolog. Nem vállalnám be az tuti
2013. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18 évesen még nincs ne haragudj. Én is belementem már egybe és életem legrosszabb döntése volt. Fiatal vagy és szerintem még élj! ;)
2013. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

mikor tudsz utánamenni?

egyáltalán akarsz?

milyen volt eddig a kapcsolat?

2013. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ballagásra jönne haza végleg, ami április vége május eleje..

Utánna azt akarja h menjek vele vissza..de nekem tovább kéne tanuljak

2013. dec. 6. 19:08
 5/14 A kérdező kommentje:
másfél hónapja van kint, fél éve vagyunk együtt..
2013. dec. 6. 19:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot és megbíztok egymásban,akkor van értelme.
2013. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő nem bízik meg bennem, 1500 km-ről is féltékenykedik. Pedig nem adok rá okot, és ez meg a táv tönkre teszi az egészet. Szeretem nagyon..csak ez sok
2013. dec. 6. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
semmi ertelme szerintem. o keressen ott, te meg itt valakit, sokkal boldogabbak lesztek.
2013. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2013. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:

hát az eredeti adatokra azt mondtam volna, h egy próbát megér, de ha ő féltékenykedik, az gáz.

btw az a tapasztalatom, h a féltékenység egyébként sem vetít túl sok jót előre, mert akik egészséges lelkülettel rendelkezik, az ezt is kordában tudja általában tartani.

2013. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!