Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Több mint egy fél évvel ezelőtt jártam egy sráccal,de úgy éreztem nem szeretem eléggé,ezért szakítottam vele.Kb. pár hét után rájöttem hogy nagyon hiányzik,de hülye voltam és nem beszéltem vele,most meg már egy fél év után késő.Tudom hogy más lányoknak is tetszik és nagyon szar érzés meg mindig csak hibáztatom magamat hogy hülye voltam. Hogyan tudnám elfelejteni?
2013. dec. 14. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nincs megoldva, azt meg kell oldani! Addig nem tágít az agy és a szív. Keresd meg! Az emberek véleménye nem számít. Sosincs olyan, hogy késő van. Éljen a szerelem!
2013. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélhetsz vele, ha szereted, soha nincs késő
2013. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már van egy lány akivel ismerkedik/találkozgat,szóval biztos hogy elküldene. Meg ha látom is,teljesen levegőnek néz,esélytelen hogy még szeressen vagy valami.
2013. dec. 14. 13:52
 4/7 anonim válasza:
Először döntsd el hogy pontosan mit akarsz! Elfelejteni vagy visszaszerezni? Ha az utóbbi akkor még nincs késő elmondani neki az igazat.. hisz te akartad hogy vége legyen nem ő.
2013. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretném visszaszerezni,de úgy gondolom hogy ha pont most beszélnék vele amikor már ismerkedik mással,akkor az úgymond önzőség lenne,mert csak magamra gondolnék.Meg valószínűleg mással sokkal boldogabb lenne mint velem..Így már azzal is megelégednék ha valahogyan el tudnám felejteni.
2013. dec. 15. 16:15
 6/7 A.R. ***** válasza:
Úr isten beszélj már vele, keresd meg ne legyél nyuszika. Ha szeret és te szereted akkor nem akadály más.
2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha már nem szeret? Meg ez így nem szemétség hogy mikor már kezdene ismerkedni mással akkor én elcseszem azt?
2013. dec. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!