Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A viszony.hu szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszony.hu szerintetek nem undorító? Ezt tényleg lehet?

Figyelt kérdés

Oké...az emberek megcsalják egymást, de tényleg lehet egy olyan honlapot működtetni mindenfajta közfelháborodás nélkül, illetve lehet reklámozni TV-ben és nagy hírportálokon, ami nyíltan arra szólít fel, hogy csald meg a párod? "Az élet túl rövid, hogy ne lépjünk félre"


Tényleg lehet egy olyan oldalt simán reklámozni ami olyan embereknek is segítséget nyújt a megcsalásban akik lehet amúgy sose mennének utána a dolognak az életben?


Elég sok helyen láttam már a reklámját, és nagyon furcsálom, hogy ezt így szabad... Mivel a teljes marketingtevékenységük azt üzeni, hogy csaljuk meg a párunk.


2013. dec. 14. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ha az alaptörvényt lehet módosítani 2-3x és arra is az alaptörvényt mondani.Akkor ezt is lehet.
2013. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De a legszomorúbb, hogy nincs barátnőm, amíg másoknak két "kapcsolat" is összejön egyszerre :'D
2013. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves második, igazad van, amíg más egy után vágyik, miért ösztönöznek másokat arra, hogy legyen kettő...és nem arra, hogy becsüljék meg hogy van
2013. dec. 14. 19:13
 4/13 Zakathol ***** válasza:
Miért ki/mi tiltja meg szerinted?
2013. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező igénybe venni!
2013. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze, undorító. de hát tudod, amíg szar van, légy is van.
2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat - nem ettől lesz valakiből megcsaló. Akinek rendben van az értékítélete, akkor sem fog félrelépni, ha nyíltan kikezdenek vele.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De undorító, de ez van, erre tart a világ, lassan az lesz abnormálisnak tartva, ha valaki csak egy emberrel van egyszerre.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nemtom, engem nem zavar. Szerintem semmivel nem rosszabb, mint akármelyik társkereső/szexpartnerkereső/akármikereső.

Azokra is bőven járnak foglalt emberek, akik ugyanúgy erre használják az egészet. Ha ez a viszony.hu legalább egy helyre gyűjti őket, és a többi honlapon csak az eredeti célnak megfelelő emberek maradnak, még meg is könnyíti az emberek dolgát.

Egy honlap miatt nem lesz több megcsalás, hidd el.

2013. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

miért lenne undorító? hogy megcsalod-e a párod nem azon múlik, hogy van-e ilyen oldal vagy nincs. ku*rvával is tele van az internet mégse muszáj elmenni hozzájuk. azért van ilyen oldal mert van rá igény. amúgy oda nem csak olyanok regisztrálnak akik kapcsolatban vannak hanem egyedülállóak is. én is regisztrálva vagyok.

26F

2013. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!