Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm dobott 1 hónapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm dobott 1 hónapja, már nem szeretett, találtam most végre valakit és kezd kialakulni valami egy másik lánnyal és az exem most meg visszakarja magát sírni, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszafogadod, iszonyat nagy barom vagy.
2013. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe az exedet. Ha ujra osszejonnel vele, tuti par het mulva megint dobna, de a masik csajjal akkor mar nem tudnal osszejonni
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne fogadd vissza!
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az új mindig jobb ;)
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő dobott. Éljen ezzel együtt. Biztos rájött, hogy mit vesztett :D
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy nem tudod?


Ilyet meg se halljunk!


Vissza ne fogadd!!


Amúgy meg ismerem ezt a típust,ha tudta,hogy összejövőben vagy valakivel,mindjárt vissza akar jönni,ismerős:(

2013. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem Katának hívják és kövér?:/
2013. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

júúúj, nehogy vissza fogadd.. ez vér ciki nő, milyen viselkedés, csak tönkretesz téged meg a kapcsolatod, előttem szólóknak igaza van!!!!

(szintén nő válaszoló)

2014. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!