Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátom szinte mindig nézeget más lányokat, nem csak a való életben, hanem facebookon is mindig megjelennek neki csajos képek, direkt lájkolt ilyen oldalakat. Én meg örülök, hogy kapok más bókokat pasiktól, mások is csinosnak gondolnak, de ez meg a barátomnak nem tetszik. Én mindig mondom neki hogy ne mondogassa ezt, ő meg más lányokat néz, engem az nem zavarna? Hihetem én azt is hogy nem felelek meg neki, meg un, hogy más csajokat bámul még meztelen képeket is nézeget, mintha én nem lennék neki elég. Ha nem kapnék bókokat totál semmi önbizalmam nem lenne.
2013. dec. 14. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van igazam.
2013. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezért utalom az ilyen ribis oldalakat, le is tiltottam mindrnkit aki ilyeneket terjeszt.
2013. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kapnál bókokat?
2013. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most itt igazából mi a kérdés? 3X olvastam végig, de nem jöttem rá. Elmondanád nekem Drága, hogy mit akarsz tudni, mire vagy kíváncsi?
2013. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!