Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső oldal, ahova többségében normális emberek járnak, akik nem csak úgy eltűnnek, nem csak hobbiból hívnak el valakit randira?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogjátok már fel, hogy a "normális" nem egy egzakt fogalom...
2013. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj
2013. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs!


De ha megválaszolod nekem azt a kérdést, hogy honnan tudod 100%ra hogy tényleg társat keres, és nem csak poénból regisztrál, akkor azonnal csinálok egyet!

2013. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, melyik nemet képviseled.
2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én sokáig voltam fent ilyen oldalakon

a love.hu-n szinte senki nem akar komoly kapcsolatot, csak szexet ,de főleg ilyen egonövelésre van az oldal. Vicces is, hogy egy átlag lány egyszerre 2500 fiúval "flörtöl".

A parom.hu ingyenes, ingyen írhatsz 7 levelet és láthatod azonnal a képeket, de főleg ezer éve felregisztrált emberek vannak, meg ott nagyon rossz volt nekem a visszaírási arány

A randivonal.hu fizetős, elég drága, de ott vannak a legtöbben és viszonylag sokan akarnak komoly kapcsolatot.

Elég sok megkötés van (pl. ingyen semmit nem csinálhatsz, nem láthatsz képeket, nem írhatsz), de ha megér 2-3 ezer forintot havonta, nagyon jó pártalálási arány van ott.

Vannak még egyéb kisebb társkeresők, akár ingyenesek is, de ott már elég sok a kamu profil. Vannak még modernebb csajozós, pasizós oldalak is, de nekem ezek a facebook szerű pontozások, like-olások visszataszítóak.

Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!