Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti szakítanátok emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szakítanátok emiatt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, a barátom is 17, 9 hónapja járunk. Nagyon szeretjük egymást és minden a legnagyobb rendben, csak mostanában elég keveset találkozunk. Én egy elég erős gimiben vagyok végzős, és ezért ez az évem nagyon húzós, valami jó egyetemre szeretnék bekerülni, amiért mindent meg is teszek. Mikor szabadidőm van, azt mindig vele töltöm, és előfordul, hogy egy héten nem találkozunk, csak egyszer, és ő ettől kikészül. Szerinte nagyon keveset vagyunk együtt, őedig én mindent megteszek annak érdekében, hogy ez nem így legyen. Ő nem akar továbbtanulni, ezért ő nem is tanul ennyit. Hétvégén szinte mindig találkozunk, és sokszor hét közben is... Nagyon félek, hogy emiatt elhagy. Ti elhagynátok a barátnőtöket ezért?


2013. dec. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
17 évesen én se várnék heteket egy lányra.
2013. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Kitartás!
2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emiatt soha.

Az már nagyobb probléma, hogy szemmel láthatóan ő nem képes elfogadni, hogy neked mások a céljaid az életben, mint neki.

2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én elég stresszelős és izgulós vagyok, emiatt lehet csak beképzelem, hogy ezért haragszik rám. Ő azt mondja csak szomorú, hogy keveset találkozunk, és hogy nem tudja elképzelni mi lesz, ha egyetemre megyek...
2013. dec. 15. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lennék önző ennyire.

TE hagyd el ha g**ecizik!

nem vicc.

22f

2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még egyetem mellett is működött az, hogy amíg én tanultam, és a páromnak esetleg nem kellett, akkor ő addig mellettem pihent, netezett vagy elfoglalta magát valahogyan.

Mikor szünetet tartottam a tanulásban, akkor esetleg megnéztünk egy részt valamelyik sorozatból, ettünk, aztán folytattam a tanulást. Ő pedig vagy segített benne, vagy ugyanúgy fülessel zenét hallgatott, facezet mellettem. Amikor pedig neki is tanulni kellett, akkor pedig mindketten tanultunk... és jó volt, mert ha éppen kikészített valamelyik érthetetlen dolog, akkor adott egy puszit és folytattam..ugyanez fordítva is.

Próbáljátok ki, hátha nektek is működik! :)

19/F

2013. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, érthető ha bántja de én ezért még nem szakítanék.
2014. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!