Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet járni egy osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet járni egy osztálytárssal? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy felváltva vannak támogató, és ellenző válaszok:d.. csórikám tudni fogja mit tegyen xD


Komolyra fordítva, a véleményem az, ha szereted meg kell próbálni. Egy kapcsolat megér ennyit, még többet is.


Nem azzal kell foglalkozni amikor még össze se jöttetek, hogy mi lesz ha szakítotok, mert akkor tényleg régen rossz.


A csoporttársammal járok egyébként igen, bár egyetemen azért más a dolog.

2009. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2009. nov. 25. 17:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) én jártam egy volt osztálytársammal.Szinte együtt nöttünk fel.4 év azért már elég bizonyiték,nem?:P Bolondultunk egymásért,és ha újrakezdhetném ugyanúgy járnék vele,még akkor is,hogy tudom mi lett a vége.(egy kedves 3.,aki többet igért neki...De én jobb ember lettem,mert megtanultam,hogy mi az igaz szerelem)
2009. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én elég rossz ötletnek tartom. Mondjuk ha például beégsz vagy valami, egyből meglátja, ha van valami gond, tud róla... kis magányra vágysz stb. nem jó, ha mindig ott van a közelben.

Bocsánat, de én már jártam úgy: annyiszor láttuk egymást és beszéltünk, hogy nem volt közös témánk (ami persze eleve baj) és már, mondhatni, unjuk egymást :S

2009. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek vagytok egymásba, akkor járjatok. Ha még ennyire nem komolyak az érzelmek, akkor az iskola utolsó évében szerintem meg lehet próbálni. Ha mondjuk középiskola 1. vagy 2. osztályában vagytok, gondolkodj el rajta komolyan, hogy mégis mit szeretnél, hogyan viselkedjetek az osztály előtt. Én úgy csinálnám, hogy suliban mindkettőnk legyen a saját barátaival a legtöbb szünetben, kivéve mondjuk a nagyszünetet. Aztán suli után vagy estefelé, valamelyik nap a hétvégén pedig együtt. Az, hogy minden szünetben együtt legyetek a suliban, meg utána is, szerintem nagyon unalmas.
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy 2009-es kérdés.:) Mindegy.:D
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!