Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátjuk akkor a lányok miért akarnak tetszeni más fiúknak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok tetszeni más fiúknak... Múltkor megpróbált felszedni valaki, kifejezetten kényelmetlenül éreztem magamat. Pár napja meg kifogtam egy perverz kalauzt a vonaton aki végigsimított a tenyeremen mikor adta a visszajárót. Ez sem tetszett. Igyekszem jól kinézni, de nem azért, hogy felkeltsem az idegen fiúk figyelmét.
2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mert egy lány csinos akar lenni, akkor már nem hűsége? milyen elven működtök ti?? Talán nem örültök, amikor a haverotok odaszól, hogy hú te aztán szerencsés vagy, szép a barátnőd, stb... Jó érzés csinosnak lenni, olyanmint amikor elmentek a konditerembe és dagadó izmokat gyúrtok magatoknak, akár proteinnel, csak azért, hogy jól nézzetek ki. Butaság, hogy csak azért,mert egy lánynak van pasija már nem öltözködhet csinosan. És miért lenne r..banc?? Talán ha szétteszi másnak a lábát, akkor lehet rá mondani joggal. Nem értem mit dobálóztok itt a szavakkal, anélkül, hogy figyelembevennétek annak értelmét. Ennyit erről!
2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok már, de hogy mondhattok olyat, hogy azért rib.nc egy lány, mert kapcsolatban is akar tetszeni más fiúknak? Szerintem ez egy teljesen normális dolog, hiszen mindkét nemben megvan a hajlam arra, hogy imponálni akarjon a másik nem képviselőinek. Van egy barátnőm, 4 éve van együtt a szerelmével, soha nem csalta meg, de ő is szereti, ha megnézik vagy megdicsérik. NE ÁLTALÁNOSÍTSATOK!
2013. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező,ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Vicces,hogy egy pasi papol a hűségről...;)
2013. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy nőnek sincs semmivel sem több joga hűségről beszélni. Független férfiként első kézből tapasztaltam.
2013. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és akkor papolok a hűségről, amikor csak az úri kedvem úgy tartja. Soha a büdös életben nem voltam hűtlen még a legapróbb módon sem.


A nemek harcát meg jó lenne befejezni, nagyon szánalmas!


A kérdésre: Mert némelyik lánynak jól esik, ha megdicsérik. Ennek köze nincs a hűtlenséghez így önmagában.

2013. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ASOT ***** válasza:
Acid szívem! A Múltkori éjszaka ezek szerint nem jelentett számodra semmit? :(
2013. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!