Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat a bátyám legjobb barátjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat hétvégén én 26N ő 41F...

Régebben jártam a tesóm haverjával 33F, és most újra egymásba gabalyodtunk....Nem tudom mit tegyek..Nem akarom hogy kiderüljön a dolog...

Mit csináljak?


2013. dec. 16. 18:17
1 2
 11/19 anonim válasza:
nem sok egy kicsit a korkülönbség a párod és közted??
2013. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem tudom kivel szeretnék lenni igazából...párom mindig attól tart hogy elhagyom egy fiatalabbért...nem akarom megbántani..
2013. dec. 16. 18:32
 13/19 anonim ***** válasza:
"nem tudom eldönteni" ekkora hülyeséget. Ezt nem eldönteni kell hanem érezni. Szerintem mond el a barátodnak remélem az a szerencsétlen megkönnyíti a "döntést" és kidob úgy hogy a lábad sem éri a földet. Nekem is volt ilyen barátnőm undorító dolognak tartom. Nem tudom mióta vagytok együtt de ha egy csepp szeretet vagy tisztelet vagy ezeknek bármely apró foszlánya lakik benned a barátod iránt akkor elmondod neki. És vállad a következményeket. Tudod minden döntésnek van olyanja. Amit a hazugságok meg a tagadás csak súlyosbít.
2013. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
úgyis ki fog,küldj neki egy képet kettőtökről miközben ..+18... mms-ben :D, és pár hét múlva mikor le higgad kérj bocsánatot ... de addig ne válaszolj neki ... így ha aszt-hiszi elveszített... akkor a harag helyet inkább arra koncentrál, hogy visszaszerezzen :D remélem segítettem
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
félek hogy reagálna erre az egészre :(
2013. dec. 16. 18:49
 16/19 anonim ***** válasza:
Félhetsz is. Minden okod meg van rá. De ha nem tőled tudja meg akkor a nyálas kis sírásod meg a ne haragudj mert blabla tök fölösleges. Mondjuk én saját részemről erősen bízok benne hogy lesz annyi esze a barátodnak hogy akármivel is próbálkozol nem bocsájtja meg mert ha egyszer félrementél legközelebb is megteszed. Nincs ezzel semmi baj r.banc a véred csak vállald a következményét. Ennyi a történet.
2013. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
mintha itt mindenki olyan tökéletes lenne!szerintem ne mondj neki semmit sem és a volt pasid is fogja be a száját! ebből még balhé is lehet a 2 férfi között.
2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 4/18-nak:


Én a szelektívet ajánlanám. Külön a testrészek, agy, lélek és így sorban. Nemcsak úgy mindent egy helyre!!!

2013. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!