Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "dumával" szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "dumával" szakítottatok/szakítottak veletek? Melyik esett a legrosszabbul? Melyik volt olyan, ami "kíméletes" volt? Melyik volt "legérdekesebb"?

Figyelt kérdés
Mit mondtatok az exeteknek akkor, amikor szakítottatok? Volt esetleg valakinél olyan, amikor bicskanyitogató hülyeséggel szakított a párja vagy hasonló? Szerintetek mi a jó ilyenkor, ami a másiknak nem esik rosszul? Milyen szöveggel tettek már ki benneteket? Melyik esett a legrosszabbul? Utána mi volt folytatása a kapcsolatnak? Barátok tudtatok maradni utána?
2013. dec. 9. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Legdurvább, mikor én szakítottam: Távkapcsolat volt, és folyton én utazgattam, de a fiú úgy bánt velem mint egy kupac szeméttel, de adtam neki 1000 esélyt, mert tudtam, hogy rosszak a körülményei, idegbajos, így sajnáltam. Az ezredik h.ülyézőskvázósdögöljmeges veszekedés után elküldtem a francba, és soha többé nem mentem le hozzá, majd pár hónap múlva összejöttem egy haverjával.

A szakítás után kb. fél évig ötletszerűen váltogatta a "dögölj meg te r.ohadék, amiért itthagytál" dolgot, és a sírós visszakönyörgési kísérleteket, öngyilkossággal fenyegetőzést és persze a r.ibancozást és vérszívást. :D

Azóta is él és virulva ámokfut immáron egy másik nő oldalán.


A legdurvább, amikor velem szakítottak: Szintén távolság volt köztünk, nem ment a távkapcsolat (csak rövid ideig), de úgy volt, hogy a fiú fel tud költözni egy év múlva. Azt mondta, hogy akkor újrakezdjük, mert szeret, mire én megígértem, hogy hűségesen megvárom. Ő összejött egy rettenetesen buta tinilánnyal közben (aki ráadásul rámszállt fb-on), én meg voltam olyan idióta, hogy tényleg vártam, szerettem, reménykedtem, hogy mire felköltözik, szakít azzal a lánnyal, és újból velem lesz. Végül fel sem költözött, viszont idiótát csinált belőlem (felutazott hozzám, közben azt hazudta, hogy nincs együtt már a barátnőjével, és velem akar lenni, de persze neki is tolta a szép szövegeket, megcsalta velem). Amikor rájöttem véglegesen, hogy mekkora aljas senki, és ezt megmondtam neki, akkor durván kigúnyolt, amiért szerettem őt, és vártam rá.

Közös barátoknak azt hazudta, hogy csak én szeretem megszállottan, ő soha nem tett semmi olyat, amivel hitegetett volna. Áh nem, csak azt mondta, hogy szeret, együtt lesz velem a távolság ellenére, és ide utazott hozzám. :) Tényleg semmi félreérthető nincs benne, tök tisztességes visszautasítás, vegyetek róla példát!!!!!44

Jah, és amikor lett barátom (kb. 4 hónapja nem beszéltünk akkor már egyáltalán), akkor bocsánatot kéregetett, írta a zavaros dolgait, hogy szeret meg stb., aztán amikor látta, hogy semmi hatás, akkor habzó szájjal nekiállt szidni a barátomat, és kigúnyolni a kapcsolatunkat. Ez volt az a pont, hogy letiltottam, előbb kellett volna...:D


Huh, asszem ez volt a két legdurvább, sajnos a kelleténél kicsit több agymenés jutott nekem...de mindez már a múlté. :)

2013. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szakítós hanem koptatós és nem velem hanem haverommal történt, érdekesnek érdekes:

Lehet valaki szerint nagyon szép vagy,de szerintem a penészes kenyér szebb.

2013. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!