Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Nem rég járunk a barátommal udvarol nekem 2 hónapja,és nála szoktam lenni 2-3 napot hétvégente,és úgy van hogy ő veszi a kaját.De ma valahogy minden kérésemre azt mondta hogy vedd meg magadnak.Nem volt nálam pénz és egész nap éhes meg szomjas maradtam,nem rég értem haza.Most nem tudom hogy melyikünknek van igaza.

2013. dec. 16. 20:28
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:

Ez most komoly?? Ezt nem hiszem el!!!! :)

Éheztetett?

2013. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy te mennyire vagy odaadó ebben a kapcsolatban.Talán ha te is beleadnál a közösbe,akkor azt jobban értékelné.Lehet úgy érzi,hogy kihasználod.Beszéljétek meg.
2013. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
hát ha a barátodnak anyagi gondjai vannak vagy más okokból gondolja így,sem kellett volna ezt így közölni veled..ez azért bunkóság szerintem
2013. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Komolyan,mondtam neki hogy nagyon szomjas vagyok erre ő keress vizet.Ma egész nap egy kis pizza szeleten voltam.És este ment a vonatom.Már úgy vett vizet nekem hogy mondtam hogy szédülök.
2013. dec. 16. 20:33
 5/15 anonim válasza:
szerintem gondolkozz el ezen a kapcsolaton
2013. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul míg ott voltam nem is fürödt meg napokig.
2013. dec. 16. 20:37
 7/15 ASOT ***** válasza:
Gondolkozz el a pici agyacskáddal azon, hogy ez neked tényleg kell, erre van szükséged?
2013. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bunkó és igénytelen is?

Itt nincs kérdés. Dobd ki.

2013. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy félreértett, mivel azt hitte azt várod a kezedbe adjon valamit, ezért keress magadnak a házban? inni lehet a csapból, az meg van gondolom a házban. lehet így volt a kajával is, hogy lusta volt kiszolgálni. mondjuk ez a stílus elég bunkó volt tőle, lehet ennyi idő után jön elő az igazi énje.
2013. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem otthon voltunk hanem autóban ültünk mert fél útig el hozott.
2013. dec. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!