Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy kérdés (megkérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy kérdés (megkérdezzem vagy ne)?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az hogy van egy lány aki tudom hogy szerelmes belém és én is az vagyok belé és nem tudom hogy most előbb akkor elmenjünk randizgatni meg ilyenek vagy egyből mondjam el neki hogy szeretem és járunk e?Mert az az igazság hogy egész nap egymást nézzük meg minden de nem ismerem annyira csak pár mondatot váltunk naponta most akkor megkérdezzem hogy járunk e vagy inkább hívjam el valahova? 16/F :P
2013. dec. 16. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová. :)
2013. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd el, a vallomás nagyon rossz ötlet.
2013. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hívd el sétáljatok egyet :)
2013. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hívd el.
2013. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaja... hívd el vmi klassz helyre :)

Ne támadd le, megijed csak.

18F

2013. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hívd el

ne ronts ajtóstól a házba

majd ha jobban megismeritek egymást akkor tedd

2013. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nee! még ne mondd neki hogy szereted... túl korai, még elér. Majd csak akkor mondd, mikor biztos vagy benne, és jól ismeritek egymást :)
2013. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a mancs :D
2013. dec. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!