Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaladalapitas----> masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaladalapitas----> masodik felvonas!? A velemenyetekre vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés

Ha az en helyzetemben lennel, vallalnad v nem?

4 eve elvaltam, elmultam 35, vannak gyerekeim, jo allasom es jott egy nagy szerelem. Neki nincs gyermeke. Nyilvan valo, hogy szeretne. Ugy nez ki h tolem.

Valasztanom kell, h szulok ujra v marad igy minden, de elveszitem. Szeretem nagyon, ez teny. Mindket dontesnek van rizikoja.

Sajat velemenyeteket kerem, szamomra mindegyik hasznos lesz. Koszonom.


2013. dec. 17. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé akkor indokolt a második felvonás.
2013. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ertem, hogy miert ennyire fontos egy kapcsolatban a gyerek. miert ez a mozgatoja mindennek..?
2013. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es gondolom még nincs gyereked, ah van és igy gondolod akkor az elég nagy baj.

Kedves kérdezö! A legtöbb esetben még szül ilynekor a nö. Ha anyagilag rendben vagytok szülj szerintem.

2013. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetet, ha végiggondolod és még úgy is szeretnél babát vállalni (=ha tök egyedül maradnál vele/velük), akkor szerintem tedd. (Stabil) szerelemből (és párkapcsolatból) babát vállalni egy szuper dolog. :)
2013. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as: meg nincs es ugy gondolom, hogy soha nem is szeretnek.
2013. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kapcsolat és úgy érzed tartós lesz akkor szerintem is simán vállalhatsz. Főleg ha ez minden vágya! Csak gondold át,ha esetleg vége lesz ennek a kapcsolatnak, fogod e bírni egyedül. Ugye nem írtad mekkorák az előző házasságból származó gyerekek meg azt sem hány van.

De ennyi idősen ha gyereket szeretne tőled biztos komolyan is gondolja veled a jövőt!

2013. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány gyereked van? hogyan éltek?
2013. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd. Több a rizikó plusz egy gyerekkel, ha elhagy. Ez a jött egy nagy szerelem számomra nem tűnik túl biztosnak. A rózsaszín köd után sokminden megváltozik, tehát nagy a rizikó is. 23/F
2013. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az állásom fontosabb lenne
2013. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!