Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Van olyan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Van olyan szép nő az életetekben, akivel nem tudtok elképzelni barátságnál többet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van, mert nagyon ostoba.
2013. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de van olyan férfi, aki nagyon tetszik ránézésre, csak megszólalt, meg ahogy viselkedik . . . Szóval még barátságot sem tudnék elképzelni, nem ám kapcsolatot.
2013. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van. de azert megfektetnem.
2013. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Storm Crow válasza:
Nekem van, kb 3 éve ismerjük egymást, mindenről tudunk beszélgetni, meghallgatjuk egymás baját bánatát,segítünk egymásnak. De nem történt soha semmi köztünk ami több lenne mint barátság. Nem mondom, hogy zökkenő mentesen működik ez mert időnként itt ott felmerül a kérdés, hogy mi lenne ha több is lenne... De biztosat a bizonytalanért nem éri meg. Így marad a barátság.
2013. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van.
2013. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
olyan van akivel szexnél többet nem tudnék elképzelni. hogy miért? megbízhatatlan és buta, már a fele is kizáró ok lenne.
2013. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van bőőőőven.
2013. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
alapesetben két variáció létezik ilyen kor. vagy csak kefélést akar ettől a nőtől a pasi,vagy baromira nem tartjuk hozzánk valónak,tehát hosszú távon nem terveznénk vele.mert ostoba,vagy számító,vagy hisztérika..
2013. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs. Számomra ez egy oximoron. Aki azt írja van, annak nem hiszek vagy nem értette a kérdést.


Persze az is lehet én értettem félre: Tehát adott egy szép nő, aki ráadásul értelmes is. Ez utóbbi feltétele hogy barátkozzak vele. Az első része meg önmagában elég egy numerához. A kettő együtt pedig alkalmassá teszi valami komolyabbra. Az egy másik kérdés, hogy esetleg nem teszem meg, de hogy még a gondolattal se játsszak el az KIZÁRT.

2013. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van, hogy vagy öreg, vagy gyereke van, vagy férjezett stb.
2013. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!