Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen furcsa a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa a barátom?

Figyelt kérdés
Eddig semmi problémánk nem volt. Másfél éve vagyunk együtt, kb egy éve heti 2-3 alkalommal szexelünk. Tényleg, imádjuk egymást. Vagyis, úgy érzem csak imádtuk. Mostanában nagyon furcsán viselkedik. Múltkor kedvem támadt egy kis hancúrozáshoz, fölvettem a legcsinosabb fehérneműmet, csináltam egy finom vacsorát, forró fürdőt satöbbi satöbbi, ami csak egy tökéletes estéhez kell. Eddig nem tudott ellenállni ezeknek. Amikor megjött, faarccal rám nézett, és azt mondta, hogy nincs kedve semmihez, és most elmegy a barátaival sörözni. Rendben, ez még nem volt olyan nagy kunszt, hiszen ritkán van a munkája miatt a barátaival. Viszont amikor azt mondta, hogy nem tetszenek neki a cicijeim, nagyon kiakadtam. Eddig folyamatosan csókolgatta őket szeretkezés közben. Most meg... Közölte, hogy formátlanok és sportolnom kéne. Mondom, de hiszem tudod, hogy heti 2 alkalommal járok úszni és teniszezni a barátnőimmel, néha még kondizni is megyünk. Mi lehet a baja? Talán megcsal? Esetleg már nem szeret? Ha beszélni akarok vele, azt mondja, hogy fáradt, ingerült lesz és bezárkózik a szobába vagy elrohan. Utána hazajön, és mintha mi sem történt volna, babusgat és szeretget. Kérlek, segítsetek! 24/N

2013. dec. 18. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Jöjj össze velem :)
2013. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincsen rendben. Beszélj vele! Talán attól majd benő a feje lágya...
2013. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: gyere!:D Nem, csak viccelek ám.

Második: Próbálok vele mindig beszélni, de mindig ideges lesz, ha felhozom a témát, elvonul aztán visszajön, mintha mi sem történt volna.

2013. dec. 18. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátai esetleg tudnak valamit mondani?
2013. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hármas: Köszi! Erre még nem is gondoltam, azt hiszem ideje lesz beszélni velük.
2013. dec. 18. 22:51
 6/13 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet a cicidről. lehet hogy lóg?
2013. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vívódik valami miatt. Talán vonzódik valaki máshoz is.
2013. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami más baja van, jó lenne minél hamarabb kideríteni.
2013. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát, a sajátomról nem szeretnék képet közzétenni, de sok keresgélés után találtam egyet ami majdnem pontos másolata az enyémnek. [link]

Az én bimbóm kicsit nagyobb, de szinte teljesen ilyen. Nagyon rosszul esett, amikor azt mondta hogy formátlan, hiszen 16 éves korom óta a legszebb kebleket akartam mindig is, folyamatosan edzettem a mellizmaimat, szerintem szép feszesek. Semmi szilikon nincs benne. Világ életemben imádtam a melleimet, nagyon meg vagyok elégedve velük.

Lassan úgy érzem, hogy már csak a kifogásokat keresi, tényleg baj van.

2013. dec. 18. 23:13
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:

Baj van az biztos, magamból kiindulva is. Valami aggasztja, valami már nem olyan mint rég, sajnos nagy valószínűséggel már nem szeret, legalábbis nem úgy ahogy kellene, megfásult, de magában is nehezen tudja lerendezni, saját magának is nehezen ismeri be. Ez a legvalószínűbb.

26F

2013. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!