Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Nem érzem, hogy fontos lennék neki, de nem tudom otthagyni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt, vagy is voltunk...1,5 hónapja szakított velem, mert sokat voltam féltékeny amiatt, mert azt éreztette velem mindig is, hogy én nem számítok neki annyit.. nem egyszer megütött.. de úgy érzem, hogy ő nélküle nem tudok élni..tudom, hogy mi lenne a helyes, az érzések sem erősek már bennem sem, de nem tudok nélküle élni.. sosem volt köztünk nagyobb elválás, mert mindig egymás mellett kötünk ki.. most is sokat találkozunk, de most még jobban azt érzem, hogy nem vagyok neki fontos.. szilvesztert is haverjaival szervezi engem meg sem kérdezett, hogy én merre leszek vagy valami.. dolgozok egy boltban héten kezdtem, megkértem, hogy jöjjön be, mert nincs nagy forgalom, hogy 10 órába ne unatkozzak annyira.. de hiába vártam.. inkább otthon gépezett meg haverjával kajált.. aztán jöttek a kifogások.. akkor holnap megy vendégségbe, de hogy haza kell érnie, mert az egyik lánybarátját el kell vinni a lány párjának ajándékot venni és nagy dologról van szó. A lányt ismerem jóba vagyok én is vele, nincs vele semmi gond és tudom, hogy barátok. De ez is olyan rosszul esik érzem, hogy szeret de ezt sem tudom ,hova tenni.. Mondtam már neki, hogy akkor ne hitegessen fejezzük be, nem lesz ez már jó.. de ilyenkor meg ne beszéljek butaságokat.. már pszichológushoz is járok, hogy segítsen... féltékeny is.. de mégsem érzem, hogy fontos lennék, hogy akarna teljesen... de nem tudom kiírni az életemből csak ideig óráig..:(
2013. dec. 18. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
pedig ki kell... ennek részéről már vége.
2013. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!