Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért ilyen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Többször van, hogy nem tudunk beszélgetni mert őezt csinál, meg azt csinál. Emiatt már én sem tudom hogy mikor tudunk találkozni. Szoktam szervezni más programokat a barátaimmal mert nem akarok folyton otthon ülni. Ha egybe esik azzal, amit a barátom tervezett, akkor már azzal vádol be hogy biztos nem akarom látni, nem akarok találkozni. Ilyenkor visszabeszélek neki, persze védekezik hogy ő nem akar engem bekorlátozni, csak én izélok azon hogy keveset találkozunk. Mintha azt hinné hogy lecserélem, féltékenykedik, amit ő tagad, de mégis ilyen
2013. dec. 19. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ejj ma ""utálom"" a lányokat,mert ki lettem dobva..14hó után.

de nem csak a csajok hülyék.:D

2013. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert természetesnek veszi, hogy vagy neki és a kapcsolatban a saját igényeit tartja fontosabbnak.
2013. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha megbeszélnétek, hogy ki mikor mit tervez? Végülis van életed, nem vagy kötelező állandóan vele lógni. Nem csak akkor csinálhatsz a barátaiddal programot, amikor ő nem ér rád, hanem te is nyugodtan megteheted, hogy te nem érsz őrá, mert már megbeszélted a többiekkel. Max ha olyan a helyzet, akkor elkísérhet. Állj a sarkadra, nem körülötte forog a naprendszer.


Sok lány attól fél,hogy ha a elkezd ő is feltételeket szabni, azzal a pasit elveszíti (meg fordítva is - egy időben én is ilyen kis félénk fiúcska voltam). Az tény, hogy a másikat meglepheti a hirtelen új szitu és besértődhet, de attól nem szabad megijedni. Meg kell várni, amíg kiduzzogja magát, aztán eldől, hogy a feltétlen birtokláson túl is akar-e tőled valamit?

2013. dec. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, legutolsó veszekedésünk pont azért volt, mert én már terveztem másokkal valamit, lefixáltam, amikor ő szólt, hogy találkozhatnánk. :D Azt mondta rögtön, hogy biztos nem akarom már látni, határozottan megmondtam neki, hogy ez nem így működik, nekem ez így nem tetszik, nem tudom mikor mit tervez, szóval ne is vádaskodjon ilyennel. Erre már visszavett, szóval nem kell félni, a sarkamra állok. :)
2013. dec. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!