Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lehet csak érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet csak érdekből van velem, vagy csak fel akart vágni?

Figyelt kérdés

nyár óta vagyunk együtt, én már bemutattam a szüleimnek (nem velük lakok) és szerintem azt hiszi, hogy belecsöppent a jóba, pl. elvittük hollandiába az unokatesóm esküvőjére, meg szülinapjára kapott tőlem egy wellneshétvégét. azért neki is van pénze, az IBS-re jár (nem valami eszes, nincsenek előítéletem de kb. pénzért vesz egy diplomát), és pár napja megkért, menjek el érte mire végez a teszttel, de hogy tudnék-e menni az apám autójával (amit nem is használhatok) és ki kéne magam csípni meg bundát felvenni. ja és hogy sminkeljem már ki magam, mert bemutatna a barátainak (nem szoktam sminkelni). erre köpni-nyelni nem tudtam, végül nem mentem el, és azóta nem is találkoztunk de hívogat.

mit gondoltok erről?


2013. dec. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez jó, smink nélkül fel se vállal. :D
2013. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Hogy az ilyen kis tetűláda munkakerülőket mint a barátod kellene kihajtani a mezőre és egész nyáron a tűző napon dolgoztatni a kis majmot, de úgy hogy este leülni ne tudjon úgy beálljon a háta.

Pénzen kap diplomát amihez szerencsétlen még hülye is és bekerül vele egy olyan helyre, ahová más a saját okos eszével protekció híján sosem és ő még ráadásul érteni se fog ahhoz amit csinál, mert ostoba mint a tök, de azért a milliós fizut majd felveszi és melletted kezelgeti majd titkárnőjét is.


Utálom az ilyen hulladék embereket. (bocs kérdező, amennyi rólad lejött nekem te szimpi vagy :D )

2013. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak érdekből van/volt veled és csak ki akar/t használni....te meg szerencsére időben kapcsoltál. :)

Én azért búcsúzóul nagyon beégettem volna a barátai előtt..nem bosszúból,csak hogy értsen belőle.

2013. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted,nehogy már olyan dolgokat kérjen tőled amit te sem akarsz,meg hogy sminkeld ki magad???Miért ha nem vagy kisminkelve akkor már gáz veled lenni,vagy mi??Smink nélkül már nemis vagy jó??
2013. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!