Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ennyire tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire tetszik neki a tanárnő?

Figyelt kérdés

Barátom, mióta új történelem tanárnőt kapott, mindig azt tanulja, készül órára, szinte minden nap a könyvet olvassa, megír minden esszét, amit kell. Ez nem is lenne baj, csakhogy más tantárgyakat pedig magasról le****. Minden nap azt hallgatom, hogy nem ér rá mert történelmet tanul. Mikor rákérdezek, hogy mégis minek minden nap, miért nem mással foglalkozik, akkor azt mondja, hogy mert abból rossz. Csakhogy a többiből még rosszabb, mégsem készül rájuk, nem ilyen lelkes. Mikor megkérdezem, hogy az új tanárnő az oka, természetesen azt mondja, hogy az a k_rva őt nem érdekli, nem tetszik neki.

Miért nem lehet beismerni, hogy igenis a tanár a fő ok?


(még mielőtt valami okos emberke leírná, hogy szép dolog a szerelem 15-16-17 évesen, addig én leírom, hogy pont nem ennyi idősek vagyunk. :) )


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2013. dec. 19. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy abból akar javítani? Szerencsétlen, mielőtt valami okos barátnőcske kitalálja neki, hogy ő miért tanul, és le akarja beszélni róla, addig ő leírhatja azt, hogy tanulni nem bűn, viszont egy tanárra féltékenynek lenni, csak azért mert valaki készül az órájára, az még nevetséges is.
2013. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem baj, ha készül, sőt. Én örülök neki, hogy javítani akar. De minden mást figyelembe sem vesz. Van olyan, amiből rosszabb, mint a töriből, de mégsem készül rá. Van olyan tantárgy, ami mind a kettőnknek rossz, mondtam, hogy tanuljunk belőle együtt, de nem érdekli. Mikor én próbáltam neki segíteni, pl angolból, abszolút nem foglalkozott vele. Semmivel... Most meg csak a töri, töri, töri, mikor abból megvan neki az erős közepes, másból meg majd megbukik...
2013. dec. 19. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a kémia, és biosz tanárnőm miatt szín ötös voltam kémiából, és bioszból:D Mi ebben a rossz?
2013. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az hogy a többiből megbukik és hogy nem egy tanárnő miatt kéne neki hajtania...
2013. dec. 19. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen. Én pl.: így döbbentem rá, hogy imádom a reál tárgyakat, és később is jó voltam ezekből. És inkább legyen valaki egy valamiből profi, mint mindenből középszintű.
2013. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ő nem profi töriből :D Meg na. Az jó, ha töriből 3, a többi 40-ből meg bukik?
2013. dec. 19. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú, azt hittem ötösXD Ha csak 3-as akkor nem szerelmes igazánxD
2013. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tevetke ***** válasza:
Muhahahahahahhaaaaaa
2013. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem két töritanárnőm volt, az egyik unalmas volt és alig tanított valamit, a másik viszont nagyon sokat követelt... és utóbbinál rengeteget tanultam, nem azért mert jól nézett ki (nem akarok rosszat mondani rá, nem volt vele semmi baj), hanem mert nagyon intenzívek voltak az órák, és oda kellett tenni magad, ha nem akartál lemaradni...
2013. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ahogy hallom nem követel sokat, aki eddig volt neki, az engem is tanított még. Valami rettentő szigorú egy nő volt. De korrektül adta le az anyagot. Ez a nő most nekem csak etikát tart. Na azon inkább nem részletezem milyen ... :D

Nekem leginkább tényleg azzal van a bajom, hogy a többit meg ugyan úgy hanyagolja... És ez így nem fer. Másból majd meg bukik, de hiába mondom, egy percet nem ül a könyv felett. Ennél meg mintha fegyverrel kényszerítenék..

2013. dec. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!